Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi erről a viselkedésről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a viselkedésről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fűzögetett egy srác már napok óta. Megírtam neki, hogy nem akarok semmit, mert tartok az ilyen pasiktól. Mármint nem volt átlagos, jóképű volt, de nem az a kifejezetten szép, mint az előző párom. Szóval ebből okulva, már nem ismerkedem szép férfiakkal. Erre ilyet szól :"Akkor maradj a csúnyáknál"... Erre azt válaszoltam :"HOGY miért, te szépnek érzed magad, ezt most úgy mondtad ?" Hozzafűztem, hogy mutatók Neked szépet, csak, hogy ne értékeld túl magad. Küldtem pár fotót. Erre jött a megjegyzés:"Az ilyen hozzád sem nyúl, örülhetsz, ha egy kukás cig.. ány megdug".... Igazából mire felettem volna a kérdést, hogy akkor te is az vagy, mert napok óta fűzögetsz, addigra letiltott.

2018. máj. 14. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Seggarc.


Miért, neked mi a véleményed? Neked bejött ez a viselkedés?

2018. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Mármint a pasas a seggarc, nem te.
2018. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy jött. Én gyerekesnek gondolom. Megsértődött és óvoda. Minden voltam, csak úrinő nem utána.
2018. máj. 14. 23:20
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz a szint.
2018. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom te vagy a másik fele. Nagyon ráérsz. Kb. ugyanazon a szinten vagy, mint ez a pasi. Ám csak, hogy tudd, T9 el írok és időnként félrenyomok a felajánlott szavaknál, na bumm.
2018. máj. 14. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen beképzelt gyökeret le kell tojni. És még én képviselem a férfiak táborát, ilyenek miatt néha letagadnám :D , egyesek olyan buta modon akarnak csajoznak hogy rossz nézni :D
2018. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy általános, jól megfigyelhetō jelenség, dominanciaharc ami nem egyioldalú.


A szembesítō, parancsoló vagy agresszív kommunikáció mindig ösztönös ellenállást vált ki.Ez alól két kivétel van:


1.Önbecsülés hiányából eredō behódolás.

2.Tudatosan, belátásból való választott ignorálás a belsō béke megtartása érdekében.


Itt nem az a lényeg, hogy melyikōtöké a kezdō impulzus, ki az aki kezdte, hanem az, hogy melyikōtökben van akkora erō és bölcsesség, hogy elengedje az önérzetét és ne menjen bele egy teljesen felesleges és energiapocsékoló vitába.


Ha ezt megérted és gyakorlod akkor nem fog többet egy ilyen szituáció dühíteni.Az, hogy tett rád egy megjegyzést az ō ellenszenve, nem a tiéd, az ō problémája, ne kapaszkodj bele.


Mentálhigénia...

2018. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bàszogatás társas játék. Ha valakinek beszólsz, sejtheted, hogy vissza fog szólni. Főleg ha azzal a beszólással kosarat is adsz neki.
2018. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na az ilyenekkel nem kell foglalkozni...
2018. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Mindketten gyerekesek voltatok. Ha már te szépnek mondtad, akkor miért sértődtél meg azon, hogy ő is szépnek tartja magát... te mondtad rá, hogy szép... fuck logic. Ő gyerekesebb volt, de azért te sem viselkedtél úgy, mint egy normális felnőtt.
2018. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!