Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi erről a viselkedésről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a viselkedésről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fűzögetett egy srác már napok óta. Megírtam neki, hogy nem akarok semmit, mert tartok az ilyen pasiktól. Mármint nem volt átlagos, jóképű volt, de nem az a kifejezetten szép, mint az előző párom. Szóval ebből okulva, már nem ismerkedem szép férfiakkal. Erre ilyet szól :"Akkor maradj a csúnyáknál"... Erre azt válaszoltam :"HOGY miért, te szépnek érzed magad, ezt most úgy mondtad ?" Hozzafűztem, hogy mutatók Neked szépet, csak, hogy ne értékeld túl magad. Küldtem pár fotót. Erre jött a megjegyzés:"Az ilyen hozzád sem nyúl, örülhetsz, ha egy kukás cig.. ány megdug".... Igazából mire felettem volna a kérdést, hogy akkor te is az vagy, mert napok óta fűzögetsz, addigra letiltott.

2018. máj. 14. 23:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam rá, hogy szép!Hol látsz te ilyet leírva. Csak annyit mondtam, hogy nem átlagos. De a sármos és szép között azért elég nagy különbségek vannak.
2018. máj. 15. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!