Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a pasiról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról? Nem fura kicsit?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy nem eszik húst se semmilyen állati eredetű cuccot, nem iszik vagy eszik cukrosat se. Otthon a fürdőszoba szekrényében is minden ilyen speciális bio, természetes a fogkrémtől a szappanig (az mindegy honnan tudom). Ahhoz képest, hogy fiatal nem jár bulizni se, nem iszik alkoholt sem, semmi kép nincs róla semmilyen közösségi oldalon pedig jól néz ki. Ami fura, hogy pestről kiköltözött egy agglomerációs kis faluba egy erdős részre igazából szomszédja sincs, ott lakik egyedül!! Szép a kilátás de nem para egy kicsit? Mármint észrevettem korábban is, hogy fura de ez túlzás vagy csak szerintem? Ismerkedtünk de kicsit megijedtem, nem azért mert pszichopata vagy ilyesmi csak szerintem ez nem jellemző az én korosztályomra ezért lehet valami nem okés? A legtöbb barátom ismerősöm a belvárosban lakik nem erdőben. Tudjátok lehet-e "kattant" valamilyen szinten?
2018. febr. 26. 00:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Válassz egy átlagost. Az majd megnyugtat.
2018. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem rendben van.
2018. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is rendben van.
2018. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Magadat akarod fényezni ember :D

engem nem versz át.

2018. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Engem zavarna...


Túl különc lenne nekem...


Én teljesen más típus vagyok, meg más mentalitású, szóval nem fűzném szorosabbra az ismerkedést azt hiszem...

2018. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy jó film forgatókönyve is lehetne.
2018. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Az a nem normális, amit ma városi élet néven művelünk mi emberek. Tönkretesszük az élőhelyünket és saját magunkat. A férfi, akivel ismerkedsz teljesen normális. Kivonult ebből a pusztításból. Igyekszik úgy élni, hogy a következő generációra is élhető bolygót hagyjon. Nagyon becsüld meg.
2018. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Ez a kérdés rólad és a vágyaidról szól amit szeretnél megvalósítani. Ne csak álmodozz róla hanem tedd is meg!

Azzal ugye tisztában vagy hogy ez nagy lemondással jár. Főleg azzal hogy 1000 nőból max 5-6 vállalna ilyen életmódot.

2018. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy főnyeremény, csak nem szokványos...
2018. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Én vagyok az 5-6 nőből az egyik, bár mi együtt csináltuk meg, s vállaltunk így gyereket. Az erdő szántófölddel kiegészített, hogy tudjunk termelni, állatot tartani. A bio cuccok meg nem marketingelt cuccok, hanem nagyrészt amit mi fellelünk a természetben. Vannak csoportok a FB-on, ahol találhatsz olyan hölgyet, aki erre nyitott, mi is számos hozzánk passzoló korú párral és fiatal családdal jöttünk onnan össze, és járunk együtt erdőt-mezőt, így a gyerekeinknek is van hasonszőrű játszótársa, s nekünk, szülőknek is jó. Sokan vagyunk, s erre az egyre tök jó a FB.
2018. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!