Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a pasiról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról? Nem fura kicsit?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy nem eszik húst se semmilyen állati eredetű cuccot, nem iszik vagy eszik cukrosat se. Otthon a fürdőszoba szekrényében is minden ilyen speciális bio, természetes a fogkrémtől a szappanig (az mindegy honnan tudom). Ahhoz képest, hogy fiatal nem jár bulizni se, nem iszik alkoholt sem, semmi kép nincs róla semmilyen közösségi oldalon pedig jól néz ki. Ami fura, hogy pestről kiköltözött egy agglomerációs kis faluba egy erdős részre igazából szomszédja sincs, ott lakik egyedül!! Szép a kilátás de nem para egy kicsit? Mármint észrevettem korábban is, hogy fura de ez túlzás vagy csak szerintem? Ismerkedtünk de kicsit megijedtem, nem azért mert pszichopata vagy ilyesmi csak szerintem ez nem jellemző az én korosztályomra ezért lehet valami nem okés? A legtöbb barátom ismerősöm a belvárosban lakik nem erdőben. Tudjátok lehet-e "kattant" valamilyen szinten?
2018. febr. 26. 00:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem zavarna, ehhez már közel áll a rigolyás kategória.
2018. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kicsit túltolta. Viszont ettől még nem pszichopata, csak kicsit fura és megszállott.

Másrészről a kérdés sokkal inkább az, hogy ezt az életvitelt össze tudod-egyeztetni a te igényeiddel?

Ha re társaság kedvelő, pörgős ember vagy, igényled az aktív szociális életet és társadalmi érintkezést, akkor nem fog működni az ilyen elvonult remete élet.

A teljesen eltérő igények, szemlélet és gondolkodasmód a minden napokban is kiütközne, konfliktusokat okozna.

Ez ártalmatlan "kattantság", viszont könnyen lehet, hogy nem tudnatok egymás értékeivel, felfogásával azonosulni és az életeteket összeilleszteni.

2018. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Melyik ember nem kattant valamiben?
2018. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért lenne fura. Óvja az állatokat valamilyen szinten a környezetet is. Mi lenne ebben a furcsa? Az, hogy nem iszik és bulizni sem jár az csak annak fura aki minden héten lerészegedik valami sz..r helyen. Nekem meg nem az a normális, hogy minden héten a sárgaföldig lerészegedve, a hányásba beleájúlva létezzek 2 napig. Az a pszichopata akinek ez a szórakozása...
2018. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék így élni, de hallottam olyanról, aki igen. Az én párom is vegán és a bio cuccokat preferálja. Nem pszichopata, nyugi. Csak más az életfelfogása.
2018. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Passzold át nekem, nem neked való. Mondjuk én sminkelek, a sminktermékeim közül nem minden biovegán és vannak bőr cipőim/táskáim, de talán ezt még elnézné. Többi téren mind passzolnánk, a nincs képe a közösségi oldalakon és a nincs szomszédja dolog extrém módon imponál.
2018. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%

Wáó :)

Ő egy magának való ember.

Szerintem semmi köze a "kattanthoz" vagy a "pszichopatához". Egyszerűen neki így a jó.

Több ilyen pasi/férfi kéne.

2018. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!