Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit gondoltok egy ilyen pasiról? Lenne esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőleg bejön.


24 éves, még a szüleivel lakik, akik jómódúak, saját vállalkozásuk van ami elég jól megy.


A srác nem tanul, otthagyta a középiskolát többszöri bukás után, illetve a szakmunkásképzőt is feladta. Tehát 8 általánosa van.


Volt egy időszak amíg semmit nem csinált, de 1,5 éve a családi vállalkozasban kell dolgozni, így maradhat csak a szüleinél.

Amúgy tovabbra is eltartják, kiszolgálják, pont mint a 15 éve húgát.


Hobbija nem igazán van, filmezni szokott ha otthon van és unatkozik, esetleg néha játszik. Olvasni és sportolni soha nem szokott, konkrétan egy könyvet se olvasott ki ötödikes kora óta.


Nagyrészt a szabadidejét a haverjaival tölti, akikkel rendszeresen bandáznak az utcán, illetve napi szinten jár a helyi kocsmába és hétvégén pedig megy bulizni.


Alkoholt is napi szinten fogyaszt, minimum egy sört, akkor is ha vezet. Hétvégente pedig néha annyit iszik, hogy kijózanodni se tud hétfőig, detoxban is volt már.

Tudni róla, hogy füvezni is szokott.

Ille cigizik is.


Ugyanakkor nagyon kedves és türelmes. Soha senkibe nem szokott belekötni, a kötekedős barátsit is ő szokta lenyugtatni.

Mindig jó dumái vannak, nagyon extrovertált. Plusz ért a kocsikhoz és van egy BMW-je.


2017. dec. 9. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
nekem túlságosan léhűtő. nem lehet sok esze, ha még az érettségiig se jutott el. ami még baj a napi szintű alkohol fogyasztás. onnan már elég könnyű átesni a függőség kategóriába(ha még most nem is az). erre meg nem igazán vagyok kíváncsi. a fűvel nincs bajom, ha nem viszi túlzásba.
2017. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy nem. A rendszeres alkoholfogyasztás sosem volt szimpi, azt pedig senkitől nem fogadom el, ha olyankor vezet, amikor iszik. Magas fokú felelőtlenség.

A fű és a cigi is kizáró tényező.

Tanulatlan és műveletlen. És ha egy szakmunkásképzőt sem tudott elvégezni, akkor nem csak lusta, hanem buta is.

Most lehet, hogy jól megy neki (szülők vállalkozása, BMW, stb), de ha a szülők eltűnnek mögüle, nagyságrendileg megváltozik az életszínvonala.

Úgyhogy kizárt.

22/L

2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Le merném fogadni, hogy mindig van nője a csávónak szóval felesleges kérdés.

Csomó szabadideje van, kocsija, tud vezetni, vállalkozó és van pénze meg könnyen és gyorsan hozzá tud jutni fűhöz.

A legtöbb csajnak ez igencsak bejön.

2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3 Amúgy nem vállalkozó, a szülei azok, őt segédmunkásként alkalmazzák.


Ha nem inna se lenne esélye nálatok? Amúgy azért nem végezte el a sulit mert nincs elég akaraterő benne, mindig inkább bandázni ment, a sok bukás pedig elvette a kedvét és bebeszélte magának, hogy buta.

2017. dec. 9. 19:18
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Semmi esélye

Nincs életcélja, tanulatlan és még iszik is.

2017. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 Amúgy ja, mindig van csaja, de kíváncsi vagyok itt mit gondolnak róla.
2017. dec. 9. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Hogy magyarország legképmutatóbb weboldalán mit gondolnak róla? Hát pont azt ami köszönőviszonyban sincs a valósággal.

Itt senkinek sem lesz szimpi amíg élőben sorban állva szopják félrészegen a farkát a csajok.


Komolyan, az oldal felhasználói mehetnének inkább újságírónak valami bulvárlaphoz mert ennyi képmutató vagy álszent hazugság összehordása után tényleg járna valami anyagi juttatás már nekik.

2017. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan akinek a szakmunkás se ment...Nem olvas, nincsenek ambíciói, utcán lóg mint egy siheder 14 éves kölyök, még csak nem is sportol. Ez egy semmi ez a gyerek bocs. Kitörölheti a gagyi bmw-ével meg hogy a szülei eltartják.
2017. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

24 éves. És még egy normális szakmát sem kapart össze? Na ne... Nem vagyok az a lány, aki papírban méri az embert, én csak egy embertől várom el a diplomát, az pedig saját magam. De akinek nincs az életében az az öröm, amit a jól végzett munka nyújt, és aki nem él át flow-t a munkája során (legyen az a munka BÁRMI), az nálam kuka.


Apu és anyu ki fog halni, a srác meg a nője nyakán marad. Lehet, hogy elég a pénz eléldegélni, de egy olyan embert én nem viselnék el magam mellett, akit nem tanítottak meg dolgozni, vagy kitartani dolgok mellett, mert lehet, hogy jól élnénk, de alapvető dolgok nincsenek meg: igény az idő tartalmas eltöltésére, akár a rendrakásra vagy más dolog lelkiismeretes elvégzésére otthon, az összeszedettségre, az igényességre.


Nincs ebben az életben bocs, de semmi tartalom. Én pedig az ilyen embereket az életemben sem szeretem megtűrni közelebbi barátként, mert nem ebben neveltek és nem ebben nőttem fel, és rendkívül rosszul tűröm az ürességet, az ilyem ember mellett meg csak az van.


Nagyon nagy kölyök ez a gyerek még. És valakinek (vagy az életnek ) le kell törnie a szarvát ahhoz, hogy ez változzon, de akkor sem biztos, hogy meg tud változni teljesen, sokkal inkább feladja a talpraállásért folytatott küzdelmet is valószínűleg.


A kedvesség és türelmessé alap emberi tulajdonság. Akiben nincs meg, az nem 0, hanem -1. Bulikázásból meg bratyizásból viszont nem fog megélni, és én sem fogok hasra esni tőle.


Ha ért a kocsikhoz, kereshetne azzal pénzt. Esetleg elvégezni valamit, hogy ne a csupasz segge legyen, amit fel tud mutatni. Bár képzelem, mennyire ért a kocsikhoz, ha a BMW az isten... :')

2017. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!