Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szólítottál már le valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottál már le valakit a buszon vagy téged szólítottak le?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogy? mit mondtak/mondtál?
2010. jún. 14. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
jegyeket,bérleteket...
2010. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na persze...

Elég hülye duma ha nem kalauz mondja

2010. jún. 14. 18:53
 3/9 anonim válasza:
nem de gondolkodtam már rajta :)) vagyis egyszer igen de akkor nem voltam képben :DDDD
2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Szabad ez a hely?Jó a farod nem akarod?"18/F
2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha engem szólítana le valaki, biztos megijednék, hogy mit akar. Más eset, ha egy öreg néni beszélget velem pl. az unokáiról vagy más egyéb. Ebben a mai világban már nem olyan nyílt az ember másokkal szemben (persze vannak kivételek)
2010. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igen sajnos ez nagy baj egyébként nem kéne tartanuk egymástól mondjuk velem álltalában mindig beszélget ismeretlen és én viszonzom mert legalább telik az idő és fejlődik a kommunikációs képességem is :D
2010. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
hát elöfordult hoyg elkezdtem beszélgetni idösekkel:D
2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha fiúra érted akkor igen..csak nem buszon hanem villamoson. :D Úgy volt hogy már egy jó pár napja szemezgettünk..és egyik reggel mikor felszállt akkor odaült mellém. És megkérdezte mi a nevem stb. Elkérte az e-mail címem és is neten folytattuk tovább az ismerkedést.. :)
2010. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen!

De nem úgy,ahogy Te gondolod.Megkérdezte egy nő,hogy szabad-e a hely,mondtam,hogy igen.Aztán elkezdett beszélni,nekem nem nagyon volt kedvem hozzá,de nem akartam b.nkó lenni.Végül egy tök jó beszélgetés volt:)

15L

2010. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!