Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SZerintetek mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek mit kellett volna tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj a suliban meg anno 7 eve, azota mar mindketten dolgozunk, eleg joban voltunk szalagavatora engem kert fel tancolni, összemelegedtunk megjobban, en szerelmes lettem, a nagy napon vettem neki rozsat, de nem fogadta el, eleg kinos volt ugy tancolni, kellemetlenul csendben egesz nap. De aztan mondta h nem akar megbantani, mert ugy erzi tul jo vagyok a szamara, tul kedves, aranyos, jolerzi magat velem de nem akar megbantani. Aztan akkor este a szalagavato estelyen, összejött egy masik sraccal. Kibuktam...

Viszont nem ugyan az a srac, de volt egy baratja aki megalazta, becsapta es igy tovabb... ramirt 7 ev utan h mennyire megbanta hogy elszalasztott nem-e kezdenenk ujra. Hat mit mondjak nem volt hozza gusztusom, igy elkezdtem vele beszelgetni, kertem töle meztelen kepet majd leszartam... azota mar nem ugyan olyan csinos sem. Vajon kellett volna adni neki egy esely megis?


2018. máj. 9. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De képet se kellett volna kérni.


Kérj tőle bocsánatot a kép miatt, és utána szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2018. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem kellett volna. Jobb neki így.
2018. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a csaj csak jobb híján szedett elő téged, nagyon pasi hiánya lehet.

Ha te már túl vagy rajta, és a jelek szerint igen, akkor felejtsd el, nem kell vele foglalkozni.

A képet kérni nem nagyon értem, mire volt jó, ezzel aláztad vissza?

De a csaj se tiszta agyilag, hogy küldött.

2018. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

És most jobban érzed magad a képkéregetés után?


Te sem vagy jobb semmivel nála...


Eddig te legalább emelt fővel járhattál, tükörbe tudtál nézni. Na de ezután...


Szánalmas!

2018. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!