Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az őszintén, randizáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az őszintén, randizáskor mennyire befolyásol titeket, ha a lány hallássérült? Folyt köv lent.

Figyelt kérdés

Nincs semmi egyéb problémája , közepes halláscsökkenése van csak hallókészülék kell neki.

Többet nem randiznátok? Vagy esetleg nem érdekelne,ha a lány gyöny9rü, kedves, aranyos stb.

Mi az első reakciótok vagy mi lenne, ha elmennétek randizni és pl a hajától nem látnátok, de aztán elmondaná, hogy mia helyzet.


2018. máj. 8. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Így van rengetegen vannak egyedül, itt vagyok én is pedig normális vagyok. Azt hiszem.... :D
2018. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha szimpatikus lenne számomra, semennyire nem befolyásolná a dolgokat...
2018. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha összeillünk, nem okozna problémát. Legalább lehet szép szavakat a fülébe súgni :)

30f

2018. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Tessék? Nem hallom. Ja, hogy olvasni kell, várj előtte beugrom az optikába a kerekesszékemmel.
2018. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ahogy megtalaltad a ferjed ugy fogja a lanyod is megtalalni a parjat, ne izgulj, csak nevelj belole ertelmes csajszit, ne pedig hercegnot. :)
2018. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 vagyok. Komolyra fordítva engem nem zavarna egyáltalán, még különlegesnek is tartanám, hogy neki olyanja van, ami a többségnek nincs. :)
2018. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Ilyenkor szulôkent minden átfut az ember agyán. Hogy járhat e rendes iskolába, hogy sportolhat e, hogy hogy fogjak elfogadni a többiek. Es h vajon igy milyen élete lesz. Az egyik amin agyaltam ez a kérdés volt amit kiírtam. De van meg sok. Meg meg meg is kell emészteni a történteket. Elkényeztetve elvileg nem lesz. Van amúgy egy ikertesoja akinek semmi baja. Remelem hogy jó testvérek lesznek. Koszi meg1x
2018. máj. 8. 21:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljes életet élhet. A legfontosabb a feltétel nélküli szeretet, minden más illúzió.
2018. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csajszi,felőlem műlába és kopasz is lehet,ha hűséges és látom,hogy akar. 1-2 bók és örökre az öve vagyok.

Soha nem hallunk bókot,így egy pár kedves szóval leveszel a lábunkról. Akár koaaúth rádió is lehet a nyakadhoz varrva. Az.hogy egy pici hallókészüléked van semmit sem zavar.

Ismerek olyan lányt akinek a székletét egy pici zacsiban kell gyújtse, ő is randizik és elfogadta magát. Sosem mondta,hogy ezért dobták ki.

Vagy a született cukros lány. Neki inzulinozni kell magát. Kollégám 20 ő 18 volt amikor megismerkedtek. Már 10éve együtt vannak. Ők voltak egymásnak az elsők. A srác megtanulta kezelni az inzulinos (pisztolyt?) Odafigyel az étkezésre és kész.

Ezekhez képest a te problémád lehetséges,hogy észre sem venném,ha nem szólsz.

2021. nov. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!