Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az őszintén, randizáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az őszintén, randizáskor mennyire befolyásol titeket, ha a lány hallássérült? Folyt köv lent.

Figyelt kérdés

Nincs semmi egyéb problémája , közepes halláscsökkenése van csak hallókészülék kell neki.

Többet nem randiznátok? Vagy esetleg nem érdekelne,ha a lány gyöny9rü, kedves, aranyos stb.

Mi az első reakciótok vagy mi lenne, ha elmennétek randizni és pl a hajától nem látnátok, de aztán elmondaná, hogy mia helyzet.


2018. máj. 8. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Ismerek egy ilyen lányt. Ha az elmúlt időszakban nem vált volna ilyen hülyévé, simán összejöttem volna vele.

Ugye nem K-val kezdődik a neved? :DD

2018. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat legalabb megerti hogy en sem hallok meg mindent :D

Ez nem ok arra hogy ne adjak neki eselyt. Mindenkinek ki jar egy.

2018. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Befolyásolna, és nem jó irányban, mert a betegségeket és fogyatékosságokat a randi előtt illik közölni.
2018. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

persze nem mondtam, hogy nem mondaná a randi előtt. nem erről van szó, de ez nem fogyatékosság!!!!!!!!

első válaszadó nem nem ismerheted. A kislányom esélyeit latolgatom. Aki meg azt írta, hogy illik előre közölni nem lehet egy jó ember. az is utólag derül ki ha a randi partner, bunkó, idegbeteg vagy egyéb személyiség problémája van. Nem hiszem hogy ez más tészta vagy hogy egész odáig kell fajulni hogy fogyatékosságnak kell nevezni. Nem az hanem tartós betegség.

2018. máj. 8. 12:53
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem féloldali siketségem van és nem hordok hallókészüléket. Nem mondtam el minden randin, mert minden jöttmentnek semmi köze hozzá. A férjem tudta a kezdetekkor egy idő után, de ő nagyon kedves édes ember. Nem is érdekelte. És még így is, hogy a picike lányunk is hallásérült lett, így is támogató és imád mindkettőnket. Lehet tényleg a megfelelő embert kell megtalálni. De kiváncsi vagyok mik a vélemények mostanság.
2018. máj. 8. 12:57
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez az utolsó hozzászólásom a kérdéshez, mert agresszív vagy, veszekedni meg nincs kedvem. Mindegy, minek hívod a gyógyíthatatlan halláscsökkenést. Ha mákos tésztának hívod, akkor is illik még a randi előtt jelezni minden, a normálistól eltérő testi és szellemi állapotot, különben visszatetszést kelt. Bennem legalábbis mindenképp. Ha előre jelzi, ez az állapot valószínűleg nem tántorítana el a randitól.
2018. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív, de remélem lesz majd egyszer gyermeked és ha majd lefogyatékozzák az értelmileg teljesen egészséges 5 hónapos pici lányod átérzed, de lehet te majd nem.....
2018. máj. 8. 13:07
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Te is tudod hogy ez az egészséges emberek szemében igenis fogyatékosság. Különben fel sem tetted volna a kérdést. Szóval nem kell ezen meglepődni.

Engem személy szerint nem zavar, sőtt én szexinek találom a siket nőket mikor jelbeszéddel kommunikálnak például. Lehet nem normális de ilyen vagyok :D

Egyébként pedig ahogy te megtaláltad a párod, ő is meg fogja a sajátját, ne aggódj emiatt.

2018. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk elég szomorú, hogy sok ember így látja vagy megrémül tőle. Holott egy szódás szemüveggel rendelkező emberről nem gondolsz ilyet, pedig egy kicsit sem jobb félvaknak lenni sem. De igaz biztos minden rendben lesz. Millió meg egy ember van akinek semmi baja mégsem lesz párja vagy egy igazi gyökér és semmit nem ér el az életben. Ezen nem múlik semmi. Csak arra lettem volna kiváncsi mik az első reakciók, de látom, hoyg nagoyn vegyes.
2018. máj. 8. 13:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben sem befolyásolna a hallókészüléke.
2018. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!