Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt megcsinálom, elérhetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megcsinálom, elérhetem, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de nem merek hozzá közeledni ezért kitaláltam ezt: egyfelé járunk haza, és én megrendezném, hogy valaki "támadja" meg. Megtámadná valaki, vmi ismerősöm és akkor én közbelépnék és megmenteném, és máris másképp nézne rám.


Igaz, ezt már csak szeptemberben tudom megvalósítani, mert vége a sulinak. :(


Egyébként tudom, hogy nem helyes ez a dolog, de én annyira szeretném ezt a lányt, hogy meg kell tennem!


2010. jún. 14. 04:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jaj ez olyan gyerekes....ilyen a filmekben van,nem a valóságban
2010. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

jó haverod lehet ha "megtámad" egy lányt...


amugy szerintem a tuti módszer önbizalom hiányos embereknek, megkérdezed mennyi az idő (órádat ha van vedd le előbb! :D) utána meg megkérdezed h hogyvan a lényeg h dőljön belőle a szó :D. dumáltasd de ne úgy hogy pl: járnál e velem stb, hanem csupa hétköznapi dologról a végén pedig közöld vele hogy jót beszélgettetek, megismételhetnétek e.

elérhetőséget NE felejts elkérni akár telefonszám,msn.


sok sikert!

2010. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
inkább egy másikat a puáról
2010. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Inkább ereszd le a bicaja kerekeit, majd nagylelküen pumpáld fel!


üdv.: Peti

2010. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egy "szia, régóta tetszel, nem jössz el velem meginni vmit?" miért nem jó?

Vagy ha már úgyis van egy haver, miért nem rendeztek házibulit ahová meghívjátok a kiscsajt?

2010. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!