Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezt megcsinálom, elérhetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megcsinálom, elérhetem, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de nem merek hozzá közeledni ezért kitaláltam ezt: egyfelé járunk haza, és én megrendezném, hogy valaki "támadja" meg. Megtámadná valaki, vmi ismerősöm és akkor én közbelépnék és megmenteném, és máris másképp nézne rám.


Igaz, ezt már csak szeptemberben tudom megvalósítani, mert vége a sulinak. :(


Egyébként tudom, hogy nem helyes ez a dolog, de én annyira szeretném ezt a lányt, hogy meg kell tennem!


2010. jún. 14. 04:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

sztem ez nagyon nem jó ötlet!!!!

jobban tennéd ha szeptemberben odamennél hozzá, és bókolnál neki, elhínád randizni. sok sikert!

2010. jún. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nője válogatja,hogy bejön-e neki vagy nem.Ritkább az akinek bejön.

Pl egy nagydarab fickó ki akart rángatni a kocsimból,én meg kiszálltam és nagyon keményen megvertem.Barátnőm az eset után meg brutális vadállatnak nevezett és föl sem ismerte a támadó fenyegetésének komolyságát.

Vagány,tapasztaltabb nőknél jön be,ilyesmire is volt példa,sőt ők még be is szálltak.Ha nyuszi a lány nem javaslom,plusz a járókelők,elmonja a szülenek,jön a para,rendőrség.

Van egy másik sztorim,az nem ennyire komoly.

Beszélgettem egy lánnyal az utcán és megjelent egy ismerősöm.Ritka ordenáré,tolakodó stílusáról ismert,és ezt adta elő akkor is,nem vágva,hogy én meg csajozok.Mondtam neki,hogy befoghatná,de folytatta.Kis idő múlva félrehívtam,hogy jöjjön már velem egy percre,mert szeretnék mondani valamit.Elsétáltunk,közben ugyanúgy nyomta a prosztó dumát.Kapott egy hatalmas atyai pofont,és felvilágosítottam,hogy mibe zavart be.Felállt,visszasétáltunk,elnézést kért,majd pár percel később távozott.

Na ezt lemásolhatod!

Egyébkén itt találsz sokkal egyszerűbb megnyitásokat:)

[link]

2010. jún. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 IQnindzsa ***** válasza:
Haver... ez egy igazan gyerekes es kivitelezhetetlen otlet. Inkabb szedd ossze a batorsagodat es kezdj beszelgetni vele. Figyeld meg mit olvas... deritsd ki mit szeret... vagy csak egyszeruen kezdj beszelgetni vele egy hetkoznapi dologrol. Egykettore megismerheted. Felejtsd el ezt a marhasagot.
2010. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

beteg vagy te ?


vakacio van, jarj arra amerre o lakik es ha osszefutottok az utcan szolitsd le ha ismered.

2010. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet!! Akkor már inkább a "neharagudj, mennyi az idő?" De az se valami jó! Igen, bókolj neki, meg beszélgess vele.
2010. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy!
2010. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Túl sok mesét nézel, hívd el inkább cukrászdába.
2010. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A beszélgetésnél nincs semmi célravezetőbb.

Hidd el, ha túl nagy hősként lépsz be az életébe, akkor nagy valószínűséggel el is fogja várni, hogy ezen a szinten is maradj... Azt pedig nehéz fenntartani.

Ha valami elég tanulságos dolgot akarsz: nézd meg a Kick Ass című filmet. :)

2010. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
na ez nagyon gáz és különben is a lány egyből kiszurná...
2010. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!