Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a munkahelyen egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyen egy ferfi finoman meg"bokdosi" az oldalamat ket oldalrol az jelentheti hogy kozeledni akar?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy adjak neki jelet, hogy o is bejon nekem?
2018. máj. 4. 22:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#1 utálom azokat a nőket, akik így gondolkodnak, igen ha tényleg zaklat egy férfi akkor lépjünk ellene, de ne mondd hogy Te nem élvezed ezeket a kis munkahelyi játékokat, ha mindig feljelentenénk minden férfit, akkor 1: nem lenne férfi a munkahelyeken 2: a nők magányosak lennének



A többieknek köszönöm a tanácsokat, azért bizonytalanodtam el mert eddig mindig egyértelműbb jelzésekkel / üzenetekkel volt dolgom.

2018. máj. 5. 10:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet csak szimplán szórakozik veled, mert feldobod a napját és ezért kevésbé lesz unalmas a munka.

Talán még élvezi is a munkáját, ha együtt dolgoztok vagy együtt agyaltok valamin.

Sok sikert hozzá és nem kell ráfeszülni, mert kialakul az magától, ha kölcsönös a szimpátia.

Én már úgy vagyok ezzel a játszadozással, hogy egy darabig jó, de egy idő után unalmas lesz, mert mondjuk túlzásba viszi a játszmákat, vagy egész áldott nap csak bökdös, de semmi komoly nem történik.

2018. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én utálom!, ha bárki bökdös, megfogja az oldalam, a derekam... egy munkatárs NE tegye, mert felrúgom.


Nem vagyunk olyan viszonyban, hogy megfoghassa a csípőmet, a karomon kívül bármit. És ez nem fóbia, meg férfigyűlölet, hanem mi jogon ér hozzám ilyen helyen?

2018. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is utalom ha ezt csináljak a férfi kollégáim

Amugy sem szeretem ha csak úgy hozzam érnek bárhol is

Na de indokolatlan logikátlan bokdosesnek nincs értelme

Nem szertem a belép bárki is a magánszférában csak úgy

Ne érjen hozzam senki csak úgy...

2018. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!