Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a munkahelyen egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyen egy ferfi finoman meg"bokdosi" az oldalamat ket oldalrol az jelentheti hogy kozeledni akar?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy adjak neki jelet, hogy o is bejon nekem?
2018. máj. 4. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Kezdetnek jó jelzés, ha nem rúgod azonnal tökön, majd jelented fel közvetlen utána a HR-en. Csak mert én ezt tenném, ha olyan csinálná, aki nem jön be. De lehet, hogy még akkor is, ha olyan, aki bejön...
2018. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szemezz vele, vagy az már megvan? Ennél egyértelműbb oda-vissza jelzés nincs...
2018. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Azt hittem, ez az óvodában szokás.
2018. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
#3: ja, mint a szemezés (l. #2)
2018. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért hogy kell “szemezni” sosem csinaltam még
2018. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ti teljesen hülyék vagytok? Szerintem még az idősek is úgy kezdik az ismerkedést,, hogy kinézik a nőt, figyelgetik és ha összetalálkozik a tekintet és marad is, esetleg ez később többször előfordul akkor megvan a kölcsönös szimpátia! Most ne a szón akadjatok fel, az tényleg gyerekesen hangzik, de akkor is ez a legősibb mérce!
2018. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 peca1000 ***** válasza:
32%
Formálj az egyik kezeddel kört, majd a másik kezeden lévő mutatóujjaddal böködj bele a kör közepébe. Ha èrti,akkor mosolyogni fog, ha nem érti, azt hiszi, hogy süket vagy, és jelbeszéddel kommunikálsz. :)
2018. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
igen, mond neki hogy máskor ne csak oldalról de középről is "bökdössön" meg... ;)))
2018. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
#1, szerencsére nem minden nő szenved androfóbiában, de miért nem valami leszbikus kategóriában adsz párkapcsolati tanácsokat?
2018. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen, azért bökdös :D

Hát, én a helyedben visszaböknék neki egyet, amikor nem számít rá... Szerintem le fog esni neki a dolog.


1-es, egy kicsit szerintem túlreagálod a dolgot :D :D

2018. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!