Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi a munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a munkahelyén kávéra hív egy (egyetlen új dolgozó) nőt barátkozni akar, vagy többet?

Figyelt kérdés
Már a második volt a héten. (amúgy autómatás, tehát nem cicomázott, drága cappuccino)

2012. jún. 21. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Barátkozni biztos. Bár általában többet is, csak utána lehet, hogy csak barátság lesz.
2012. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mindkettő benne van a pakliban
2012. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tuudom, ez a gond :D de maúgy rendes, segítőkész, figyelmes velem, de ez sem egyértelmű jel még.. :(
2012. jún. 21. 20:31
 4/21 A kérdező kommentje:
*amúgy
2012. jún. 21. 20:31
 5/21 anonim ***** válasza:
második ilyen pasi vagy másodszor hívott kávézni? magából a meghívásból nem derül ki, mit akar (lehet, hogy csak azt, hogy jól érezd magad az új helyen, de lehet, hogy tetszel neki). a mozdulataiból, gesztusaiból nagyjából rájöhetsz.
2012. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy melyik. Majd kiderül. :D
2012. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda, hogy egyetlen, mert így több esély van, hogy csak barátkozni akar. Tehát nem több csaj közül szemelt ki, hanem csak én vagyok.
2012. jún. 21. 20:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél ?
2012. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egy pasiról van szó.Egy hete vagyok ott egyébként. Tegnapelőtt, és ma hívott meg. Olyan cuki volt tegnap előtt, lerakja a kávét az asztalra, előveszi a tejet, és a cukrot lerakja mellé, és azt mondja: "Itt a tej meg a kávé..öö hülyeséget beszélek, tej meg a cukor." aztán akarta berakni a tejet a hűtőbe, és először a cukrot majdnem berakta :DD de a kis bolond még felhívta a figyelmet(lehet, hogy szintén zavarában?) én zavaromban észre se vettem volna :D Ma nem fogadtam el a kávét az gáz?? Kárdezte, hogy nem vagyok olyan kávés, aztán mondta, hogy de 1-2-t iszok egy nap, de most nem kérek. El kellett volna fogadnom?? Olyan fura, hogy ő fizet, közbe nálam is van pénz. Pesze a csajok már most úgy néznek rám,mint a véres rongyra..elég jó pasiról van szó..! :)
2012. jún. 21. 20:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem teljesen egyértelmű, hogy nem többet, hanem mást akar, mint barátságot? Aki így bénázik, az teljesen rád van kattanva...:)
2012. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!