Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi a munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a munkahelyén kávéra hív egy (egyetlen új dolgozó) nőt barátkozni akar, vagy többet?

Figyelt kérdés
Már a második volt a héten. (amúgy autómatás, tehát nem cicomázott, drága cappuccino)

2012. jún. 21. 20:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csávó arra gyanakszik, hogy fosat a kávé, és most rajtad teszteli.
2012. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

"iszok"

"közbe"

dúl a kultúra

2012. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most akkor csak Te vagy ott az egyetlen csaj, vagy tényleg igaz, hogy "Pesze a csajok már most úgy néznek rám,mint a véres rongyra..elég jó pasiról van szó..! :)"

Hm?

2012. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ő az egyetlen ÚJ dolgozó, az egyetlen ÚJ csaj. Szövegértés, fiam!
2012. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
haj-haj, fel kéne tenni azt a szemüveget...:)
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én vagyok az egyetlen ÚJ NŐ. Még vannak régiek abban az irodarészben olyan 6-7. egy ajtóval arrébb pedig több tucat. De velük nem nagyon találkozunk. Tehát a 6-7 néz rám érdekesen. Bocsi, hogy kicsit szlenges voltam, esetleg rosszul írtam valamit. Odafigyelek jobban, ha annyira bántja a szemeteket, de szerintem nem voltak égbe kiáltó hibák.. Amúgy meg ja, szövegértés drága :) (egyébként nem is vagyok 1 hete ott, hétfőn kezdtem, de még nem ott, hanem a nagy irodában, tehát kedd, szerda, csütörtök voltunk együtt. 3 napból kétszer meghívott kávéra :) Tegnap pedig megkérdezte, hogyan oldom meg az ebédet, van kajám, vagy hogy gondoltam, én meg rávágtam, hogy van.. -.- :DD eléggé elrontottam, tudom.. :D

ebből nem tudom mit akart kihozni.. ott vagy hoznak, vagy rendelnek, elmenni nincs idő szerintem, vagy akkor nagyon ütemes tempóban. Szóval ez lehet, hogy tényleg csak baráti kérdés volt. Azért vagyok bizonytalan, mert olyan furcsa lenne, ha egy ilyen jó pasinak bejönnék. És amúgy nem is az a csajozós, nőfalónak tűnik, aki csak a bálványokat gyűjti. Átlagos, kedves, jóképű.

2012. jún. 21. 21:14
 17/21 A kérdező kommentje:
# 11 Nem hiszem, hogy ez áll a háttérben, mert megkérdezte, hogy darálós vagy automatás? Szóval csak nem fosat mind a kettő. Ráadásul ő is ivott. :)
2012. jún. 21. 21:20
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez biztosan első munkahely és nem tudod, hogy az irodákban az új nőre mindig rá szoktak repülni.

Ettől függetlenül pedig jó lenne egy kis önbizalom beléd, mert már miért ne jöhetnél be éppen te egy jó pasinak? Elvégre egyszer az életben neked is lehet jó szerencséd...:)

2012. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne már az a szerencse :)) Igen, az első, gondoltam, hogy rárepülnek, azért van ennyi eszem, meg természetesen minden pasi megnéz, mosolyogva köszön, tehát látom, hogy tipikus "na itt egy friss husi” című téma áll fent..
2012. jún. 21. 21:39
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Nyári munkát vállaltál 12 évesen, vagy tényleg ennyire ismered az embereket felnőttként? Amúgy tényleg milyen cuki, ha a cukrot a hűtőbe rakja! Már ezért is járhatnátok... összeilletek.
2012. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!