Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen egy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen egy komolyabb kapcsolatban már nem baj ha van petting nem?

Figyelt kérdés
Szóval, szexet még nem akarunk, de azért probálunk egymásnak örömet szerezni, és eddig még nem mondta, de lehet hogy korainak tartja? mikor szokott ez előjönni egy kapcsolatban( kort írjatok, köszi)
2010. jún. 10. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál a pedding-gel kpacsolatban?

[link]

2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pedding?:D Neked még a babák valók.
2010. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

na mert ha félre ír az ember 2 betűt rögtön itt kel rajozni, hogy te meg tudsz olvasni...

köszönöm szépen a válaszokat annak a pár embernek aki normális választ adott és nem kötekedett hogy félre írtam.

amugy is csak azért tettem fel a kérdést hogy megbizonyosodjak, nem lett volna máshogy ha mindenki lehurrog. és nem csak az számít komoly kapcsolatnak ami felnöttként van. nyugodtam el lehet hinni, atol még hogy neked ilyen idősen 2 napnál hoszab kapcsolatod nem volt, másnak még lehet.

na köszi

2010. jún. 11. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!