Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen egy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen egy komolyabb kapcsolatban már nem baj ha van petting nem?

Figyelt kérdés
Szóval, szexet még nem akarunk, de azért probálunk egymásnak örömet szerezni, és eddig még nem mondta, de lehet hogy korainak tartja? mikor szokott ez előjönni egy kapcsolatban( kort írjatok, köszi)
2010. jún. 10. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
14 évesen komoly kapcsolat? Itt hagytam abba:D
2010. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ej, ha még puding lenne és nem pedding... Azt mondanám, nem baj. De így azért elgondolkoznék életem értelmén.
2010. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

ma 20:38

Én 14 évesen 3 éve már együtt voltam a barátommal. gondolom neked 1 hétnél hosszabb se volt:)

2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Hüha...nem korai de azért kicsit túlzás ez a "pedding" na de védekezetek!

Egyébként aki azt írta hogy 14évesen 3éves komoly kapcsolata volt annak a seggét szétrugnám az anyukája helyében!

Oké hogy én is a volt barátomal 14évesen ismerkedtünk meg de az onnantól volt 3év!Na de ti dolgotok!

2010. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem korai, ha szereted felkészültek vagytok és megbízol benne.

Remélem csak véletlen írtad rosszul, mert nem pedding ,hanem petting. :)

2010. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
pedding? remélem csak elírtad...
2010. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

20:41

Nem az idő a legfontosabb egy kapcsolat komolyságában, hanem az érzelmek milyensége. :-)

Ami azt illeti 14 évesen az ember aligha tudja, milyen az "igazi" szerelem. Nem tudom hány éves vagy most, de biztos vagyok benne, hogy lesz még annál mélyebb érzelmű kapcsolatod is.

Nem azt mondom egyébként, hogy nem lehet kivétel, de az ilyesmi általában még csak amolyan gyerekszerelem.


A kérdezőnek pedig:

Hát peddingről én speciel még nem hallottam életemben soha. :-P


Lycaon

2010. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a pedding? :O Én is akarok olyaaat! :D

Ha szeretitek egymást, és mindkettőtök élvezi, akkor nincs vele semmi gond, amúgy is magánügy. :)

2010. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pedding még oké, de ha bikicsunáj is van akkor beszarok.
2010. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, én is annyi voltam, mikor összejöttünk, most 22 leszek, van egy 8 hónapos babánk, dehát kinek mi a komoly....
2010. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!