Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoltam és úgy jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam és úgy jöttünk össze. Azóta furán viselkedik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a negyedik randim egy sráccal aki megkérdezte már 4 napja hogy lennék-e a barátnője de én azt mondtam, hogy ezt személyesen szeretném elintézni. Találkoztunk majd megkérdezte mi a válaszom én meg megcsókoltam, ő vette az adást és vigyorogva kérdezte hogy akkor ez egy igen? Szóval tegnap óta együtt vagyunk és azóta (nincs mit szépíteni) leszar. Mi lehet a baj?

2018. márc. 1. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mégsem a jó embert választottad?
2018. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte 0-24 beszéltetek facen vagy valahol? Miért hiszed, hogy leszr+
2018. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hol kérdezte meg először, chaten?
2018. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) érdeklődését vesztette

2) csak te meséled be magadnak - tegnao óta vagytok együtt, tini vagytok vagy mi van?


Aludj inkább

2018. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet,hogy csak szédített és csak fel akart szedni. Szóval lehet, hogy azt játsza, az a hobbija, hogy meghódít minden nőt; utána otthagyja. És akkor húzgálja a strigulákat egy jegyzetfüzetében. Vagy rosszul csókoltál, vagy valami.

"tegnap óta együtt vagyunk"

De akkor ezt hogy?

Nekem nem úgy tűnik, hogy egy pár lennétek. De mondjuk lehet, hogy csak megijedt, de akkor is illene szólnia, de lehet, hogy attól is fél.

2018. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. Lehetséges:/ 2. Igen. Videóchateltünk egy csomószor is órákon keresztül. És abból hogy már nem és szinte alig keres 3. Én 15 ő 16. És igen chaten kerdezte meg és azért mondtam hogy én ezt személyesen szeretném inkább. 4. Hát pár hete alakult köztünk ez a dolog és tegnap jöttünk össze amikor igent mondtam neki. Igen tinik vagyunk. És igen lehet az lenne a legjobb. 5. Lehetséges hogy így van igazából és csak nekem mutatott mást. Lehet picit naiv voltam. És jelenleg nekem sem tűnik úgy:/ a csókomra még nem igen érkezett panasz. Sőt. De kitudja. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! 😊
2018. márc. 1. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh ès igen elnézést rossz kategóriába írtam! Most vettem észre 😅
2018. márc. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!