Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik furán a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furán a lány egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, katonának készülök, magas, izmosabb testalkatú. Rendszeresen sportolok, van társasági életem, hobbim, elfoglaltságom. A legtöbb ember véleménye szerint humorom is van, nem vagyok egy unalmas alak, de nem esek a komolytalan kategóriába. Nyáron Angliában dolgoztam több mint 2 hónapon át, de így is sikerült megismernem egy nálam másfél-két évvel fiatalabb lány - igaz, csak Facebookon. Azelőtt is ismertük egymást, de a nyár folyamán kezdtünk el komolyabban beszélgetni (írni). Rengeteget írtunk, mindig volt témánk, fel is ajánlottam a lehetőséget, hogy szeptemberben találkozzunk, ami meg is történt. A randi kb. 3 hete volt, állítása szerint egész héten alig evett, mert izgult, illetve a helyszínre is fél órával a megbeszélt időpont előtt ért, ami szerintem egy nagyon jó jel. Valamilyen szinten én is aggódtam amiatt, hogy nem lesz miről beszélgetnünk, mert teljesen más írni, mint face to face beszélgetni, de szerencsére nem volt semmi probléma. Szerintem jól sikerült a találkozás, megcsókolni nem akartam, szegény így is félt tőlem, nem akartam még jobban megijeszteni. Meg is beszéltünk egy következő találkozást. Pár napig még beszélgettünk, mikor elmentünk egymás mellett, mindig mosolygott. Utána elutaztam pár napra, majd miután hazaértem, semmi se volt a régi. Úgy viselkedett, úgy írt, mint egy robot, kedvetlen volt, hiába kérdeztem, hogy mi a baj, a tipikus női választ nyögte be. Utána napokon át nem volt online, személyesen nem találkoztunk, de nem is kerestem. Mondtam neki az elején, hogy ha bármi van, mondja meg nekem egyenesen, mert nem szeretem a szarkavarást. Ha nem akar randizni, mondja el, de nem tette. Megérteném, ha a randi után viselkedne így, viszont utána még napokig normális volt velem. Igazából sosem preferáltam a fiatalabb lányokat, mert sosem voltak velem egyenesek és mindig találgattak, ezért a picit idősebb lányoknál próbálkoztam. Mi a véleményetek erről az egészről? Főleg olyan lányok válaszát várom, akik voltak már hasonló helyzetben. :)

2017. okt. 4. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első gondolatom az volt, hogy valami kellemetlen élmény érte ez idő alatt (ennek lehet, hogy másik pasihoz van köze, de még emellett ezernyi dolog szóba jöhet), és most nem sok kedve van a társasághoz. Én a helyedben hagynék most neki egy kicsi időt. De ne csak úgy szó nélkül lépj le, hanem írd meg neki hogy nyilván nem érted, most mi történt, de úgy érzed, hogy most nem igazán vágyik a társaságodra, így most nem akarod ezt a témát erőltetni. Illetve ettől függetlenül te jól érezted magad vele, ha gondolja akkor szívesen vennéd ha beavatna, mi a probléma, és úgy kb ennyi. Aztán vagy fog jelentkezni, vagy nem. Ha nem volt egyenes veled, akkor valószínű nem nagyon fog keresni, és akkor le is zárhatod a dolgot ezzel, kierőszakolni úgyse tudod belőle, hogy konkrétan mi kínja lett. De szerintem ne írd le egyből, lehet, hogy tényleg valami olyan dolog történt, ami most időlegesen elkedvetlenítette, de attól még folytatná veled az ismerkedést.
2017. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. En mar szemelyesen is kerdeztem tole, nem mondott semmit. Gondoltam konnyebb leirni uzenetben, ezert rairtam, de az sem ert semmit. Nem tudom elkepzelni, mi az oka ennek a viselkedesnek. Engem az erdekel, hogy miert fordul ilyen sokszor elo ebben a korosztalyban.
2017. okt. 4. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert éretlenek, és ők sem tudják még sokszor pontosan, hogy mit/kit is szeretnének, hogy lenne jó nekik. Illetve a dolgok felnőttként való kezelésében (jelen esetben, hogy megtiszteljük a másikat azzal, hogy elmondjuk hogy már nem, vagy nem úgy akarunk ismerkedni) sem a legjobbak. Na de ne általánosítsunk, mert sok a kivétel, és ha csak a korosztályt nézzük, a lányok még mindig jobban állnak a fiúknál.
2017. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ettol fuggetlenul ugy erzem, en meg gyerekesebben viselkedek. Irtozatosan idegesit, hogy nem tudom az okat ennek az egesznek. Ezek utan mar nem lennek kepes normalis kommunikaciora vele, csupan a kerdeseimre szeretnek valaszokat kapni.
2017. okt. 6. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet valaki megijesztette, hogy nem egy leányálom egy katonának a barátnőjének lenni :D igaz, te még nem vagy az, de egyszer az leszel :D
2017. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megeshet, de nem valószínű, mivel én figyelmeztettem. Meséltem neki ezekről a dolgokról, megtörtént eseteket, mivel van pár katona ismerősöm. Egyébként pedig nem akartam én komoly kapcsolatot vele, csak nekünk lenne nehezebb a búcsúzás. Ismerkedni akartam, nem házasságot.
2017. okt. 7. 10:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az értelmes válaszokat, ment mindenkinek a zöld. :)
2017. okt. 7. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet bele gondolt, hogy ha neked sikerül a katonásdi, akkor lehet, hogy sokáig nem fogtok tudni találkozni. Persze ez függ attól, hogy hol laktok, meg, hogy hova kerülsz majd kiképzés után. Lehet ettől fél..Gondolom neki ezt nem mondtad, hogy semmi komolyat nem terveztél vele..

Vagy lehet olyan lány mint én...ha elkezd érezni egy fiú iránt, beszarik saját magától.. :D

2017. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi eset sokkal valószínűbb a korát és tapasztalatlanságát tekintve. :D
2017. okt. 7. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije, akiről te nem tudsz. Egy másik pali. Nekem dettó ugyan-az volt egy csajjal, annyi a különbség, hogy én voltam külföldön, a csaj pedig magyarban. Egyik-napról a másikra megváltozott, ugyan-azokat a tüneteket produkálta amit a te "barátnőd". Én is kérdezgettem hogy mi a baj, jöttek a szokásos női mellébeszélős válaszok. Amikor találkozni akartam vele, mert pont magyarban voltam, akkor nem hagyta, amikor meguntam és közöltem vele, hogy 1 óra múlva ott vagyok nála, és beszéljük meg személyesen, akkor árulta el, hogy közben bepasizott, de nem akart megbántani.
2017. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!