Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik furán a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furán a lány egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, katonának készülök, magas, izmosabb testalkatú. Rendszeresen sportolok, van társasági életem, hobbim, elfoglaltságom. A legtöbb ember véleménye szerint humorom is van, nem vagyok egy unalmas alak, de nem esek a komolytalan kategóriába. Nyáron Angliában dolgoztam több mint 2 hónapon át, de így is sikerült megismernem egy nálam másfél-két évvel fiatalabb lány - igaz, csak Facebookon. Azelőtt is ismertük egymást, de a nyár folyamán kezdtünk el komolyabban beszélgetni (írni). Rengeteget írtunk, mindig volt témánk, fel is ajánlottam a lehetőséget, hogy szeptemberben találkozzunk, ami meg is történt. A randi kb. 3 hete volt, állítása szerint egész héten alig evett, mert izgult, illetve a helyszínre is fél órával a megbeszélt időpont előtt ért, ami szerintem egy nagyon jó jel. Valamilyen szinten én is aggódtam amiatt, hogy nem lesz miről beszélgetnünk, mert teljesen más írni, mint face to face beszélgetni, de szerencsére nem volt semmi probléma. Szerintem jól sikerült a találkozás, megcsókolni nem akartam, szegény így is félt tőlem, nem akartam még jobban megijeszteni. Meg is beszéltünk egy következő találkozást. Pár napig még beszélgettünk, mikor elmentünk egymás mellett, mindig mosolygott. Utána elutaztam pár napra, majd miután hazaértem, semmi se volt a régi. Úgy viselkedett, úgy írt, mint egy robot, kedvetlen volt, hiába kérdeztem, hogy mi a baj, a tipikus női választ nyögte be. Utána napokon át nem volt online, személyesen nem találkoztunk, de nem is kerestem. Mondtam neki az elején, hogy ha bármi van, mondja meg nekem egyenesen, mert nem szeretem a szarkavarást. Ha nem akar randizni, mondja el, de nem tette. Megérteném, ha a randi után viselkedne így, viszont utána még napokig normális volt velem. Igazából sosem preferáltam a fiatalabb lányokat, mert sosem voltak velem egyenesek és mindig találgattak, ezért a picit idősebb lányoknál próbálkoztam. Mi a véleményetek erről az egészről? Főleg olyan lányok válaszát várom, akik voltak már hasonló helyzetben. :)

2017. okt. 4. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem éretlenség lehet, ő maga sem tudja, mit akar. Bár nem tudom, hogy megmagyarázza ezt, hogy ilyen hirtelen változott a dolog. Persze, a bepasizás is lehet egy opció, de én nem hiszem.

28/n

2017. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem éppen azzal lehet megbántani valakit, ha teljesen ignoráljuk őt, nem? Ha elmondta volna, hogy igen, van egy jobb ember az életében, akit jobban szeret és akiben jobban megbízik, nem ellenkeztem volna. De így... sajnos nem tudom neki elhinni azt, amit mond. Állítja, hogy nincs telefonja, ami még rendben is lenne, de egész nap online, nem tud megdobni egy üzenettel, de már egy mosolyra sem képes, ha találkozunk. Szülei nagyon szigorúan nevelték, kinézem belőlük, hogy ők tömték tele a fejét baromságokkal. Most már mindegy, de remélem többet nem esek ilyen hibába. :D
2017. okt. 20. 20:57
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is éretlenség az oka. Legalábbis ez a legvalószínűbb. Sajnos nem tehetek semmit. Várhatnék rá, de nem fogom elvesztegetni ezt a pár hónapot vagy évet a fiatalságomból. Pedig lehet, hogy meg is érné. :)
2017. okt. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!