Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedik egy mai 25~...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy mai 25~ körüli srác ha bejön neki valaki? Honnan tudhatom, hogy bejövök valakinek?

Figyelt kérdés
20/L
2017. nov. 17. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahány féle ember, annyiféle reakció.
2017. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk félénk vagyok, így pont fordítva működök szerintem. Tehát barátkozáskor nagyon közvetlen vagyok, túlságosan is, de ha olyannal kéne beszélnem, aki tetszik, lehet, hogy nem menne annyira. De ami 100% ( már ha észre veszi ) az az, hogy sokat nézem. Aztán persze, akit Te szeretnél, hogy ő hogy viselkedik, azt nem tudom.... mint oly sok más, ez is emberfüggő.


23/f

2017. nov. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért a lelki jellemzőit leírhatnád. Hogy milyen, miket szeret, beszélgetős vagy visszahúzódós...ilyenek.
2017. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.


Pl. ha zavarban van akkor biztos. Esetleg túl kedves. Mosolyog. Nézeget. Vagy pont hogy kerüli a tekinteted. Boldog, ha a közelében vagy.

2017. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mai 25 körüli srác, mindenki másmilyen.
2017. nov. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy munkatársamról van szó. Van tekintélye, beszédes, de nem a társaság középpontja. Néha rámszokott kacsintani, meg becézget (a nevemhez kitalál dolgokat és azokat mondogatja, de nem szivatózik). Egyszer elhívott a városba, másnap egésznap vártam, hogy hívjon, de nem hívott, majd éjfélkor felhívott, hogy akkor jött ki a munkából, és hogy mit csinálunk akkor, de persze olyan későn már sehova nem volt kedvem menni. Megszokta kérdezni, hogy pihentem-e, ettem-e stb.

Annyira nagyon nem ismerjük amúgy egymást. Egyszer pedig hallottam sajnos, ahogy egy másik csajnak a munkahelyről (aki mellesleg egy bomba csajszi) valami flörtölős dumával odaszólt hozzá.

2017. nov. 17. 02:03
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős. Volt dolgom egyszer egy ilyen pasival. Nem ajánlom.
2017. nov. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mhm, volt nekem is ilyen munkatársam, szenvtelenül flörtölt csak azt felejtette el megsúgni, hogy van barátnője.

Eddig ha bejöttem egy pasinak és akart is tőlem valamit, akkor az egyértelművé vált. Nem tudom, hogy amikor az illető úriember sokat néz vagy épp kedvesebb, flörtölősebb, akkor tetszem-e neki. Lehet, de ez nem feltétlenül jelenti azt hogy szeretne is lépni valamit.

2017. nov. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max lát esélyt, de nem vagy konkrét kiszemelt.
2017. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor zavarban van, bizonytalanul beszél veled, néha megszólít valami hülyeséggel, alig néz rád, mintha észre sem venne - közben meg rólad ír verseket otthon.
2017. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!