Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mint szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mint szólnátok, ha egy huszonéves srác ilyen kocsival menne a randira?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 21. 23:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz.rom, én a billenő platós mercinkben is jól érzem magam.
2018. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább egy IFA. 4 hengeres 6560 cm3. Az már valami! :)
2018. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy ilyen autóba tuti nem ülhetne be a kutyám, akkor pedig hogy járnánk hármasban kirándulni?
2018. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy valószínűleg egy kis csicska, aki apuci pénzén menőzik. szerintem sokkal fajább egy olyan srác, mint pl a párom, az első randinkra is kocsival jött, de nem tudtam, mert nem mondta, arrébb parkolt le, a következőn meg már kocsival mentünk valahova, amire ő gyűjtötte össze a pénzt. nekem éppen az tetszett benne, hogy pont nem egy felszínes, mutogatós divatverda, a másik meg az, hogy szerintem egy normális nő szemében sokkal becsülendőbb egy ilyen pasi. én büszke vagyok rá, hogy az én párom 22-23 évesen lemondott mindenről, és összegyűjtötte a pénzt az autójára (ami nem 200ezer volt), ami szerintem pontosan azt mutatja, hogy egy normális értékrenddel bíró srác, mert nem mutogatásból vette, hanem mert őneki fontos volt. szerintem az a pasi aki kocsival csajozik, az egy csicska.


ha viszont csak kefélni akarsz, akkor attól egyből szétteszik, de akkor nyilván olyan csajokat is fogsz megkörnyékezni.

2018. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

19-es: Nem értem, ezt mire írtad, mármint a rosszindulatot.

Oké, 19 milla. Én nem írtam, hogy az az általam említett pasi nem keres jól, megvan neki a havi 700 (nem írom le, mi a szakmája, de autóvezetéssel kapcsolatos).

Na mármost, 19 millás autót fenntart, és közben neki jó a szülői házban a kisszoba???? (Ha nője lesz, az autó hátsó ülésén döngeti majd?)

2018. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha havi egy millát keresne, akkor sem lehetne az autóval egy szinten lévő lakhatása huszonévesen. Hacsak nem vett fel egy szép kis lakáshitelt, akkor viszont jó hülye, hogy inkább hitelt fizet, csak, hogy ilyen autót vezethessen.


Tudod mennyibe kerül egy ház vagy lakás olyan környéken, ahol ez az autó biztonságban állhat a garázsban, vagy egy kicsit a ház előtt? 50 millió legalább.


Az autóval az már 70 milla. Honnan szerez egy huszonéves 70 millát? Örököl vagy pedig hitelt vesz fel, esetleg ő a kiválasztottak egyike, aki rendkívül befutott, de akkor biztosan felismerném, amint kiszáll az autóból.


Szülőknél lakva vagy lepusztult garzonban tengődve nagyon ciki egy ilyen autó. Pláne, hogy folyamatosan veszít az értékéből.


Lehet pedálozni azzal, hogy de simán összeszedi külföldön a pénzt, de azt nem mind rakja félre, a fele elmegy lakhatásra és megélhetésre.


Alacsony életszínvonalon élő ember tökhülye, ha luxust vesz.

2018. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

Alacsony életszínvonal? Havi nettó egymillió feletti teoretikus fizetésről beszélünk, ember.


"esetleg ő a kiválasztottak egyike, aki rendkívül befutott, de akkor biztosan felismerném, amint kiszáll az autóból. "


Na jó. :DD Van Magyarországon szerintem összesen pár száz ember, akik "zsebből" kifizetnek 70 milliót, vannak pár ezren, akiknek mondjuk éves, páréves szinten ez nem összeg. Ad 1, kétlem, hogy ezeket mind felismernéd, ad 2, ha csak ők vennének Audit (meg általában 20 millió feletti kocsit), ezek a gyártók már rég csődbe mentek volna. Tudod, mennyi a német nettó átlagfizetés? 2300 euró. A brit 2000.


Mindegy, ez már ott céltalanná vált, hogy havi 1 millióval valaki alacsony élestszínvonalon él, lol. Csak miheztartás végett, te mennyit keresel?

2018. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azt gondolnam,h en is ilyet vettem volna . Orulok mas sikerenek es gazdagsaganak.

N/34

2018. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A kis csóró, S5, komolyan? A Bentley az alap, az alatt hozzá se szólnék, második randihoz pedig minimum a 458-as Ferrari vagy a Maserati Granturismo.


Viccet félretéve, ritka szánalmas az aki autóval próbál csajozni, főleg hogy az ilyen huszonéves, egyetemről frissen kiesett sihederek biztosan nem fognak annyit keresni hogy 20-30 milliós autóra telljen nekik. Ergo apjuk pénzén menőznek, annál meg nincsen lejjebb. Az ilyen az apuci pénze nélkül semmire nem fogja vinni az életben, ha szerencséje van akkor kitart az örökség és jól fog élni egy igaz örömöktől mentes de legalább gondtalan életet, ha ráfarag mert az apja kétes üzleteket bonyolított és lesittelik akkor meg a híd alatt hal éhen mert a munkával köszönő viszonyban sincs, mivel mindent a valaga alá kapott életében. Az már csak hab a tortán, hogy a ma divatos német szentháromsággal (Audi-BMW-Merci) tipikusan a bunkó, alulművelt nagyképű úrigyerekek mászkálnak (tisztelet a kivételnek), így egy ribizlin kívül nem sokan esnének hasra tőle.

2018. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!