Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mint szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mint szólnátok, ha egy huszonéves srác ilyen kocsival menne a randira?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 21. 23:26
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Apuci-anyuci tele van lóvéval
2018. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon meglepődnék, és az sejteném, hogy mi nem egymást keressük.
2018. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég pénze Mercire.
2018. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy sok pénze van a családjának. Ennél többet nem árul el szerintem.
2018. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vajon megengedné-e, hogy driftelhessek vele egyet...
2018. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez? :D


Ti mit szólnátok hozzá, ha egy huszonéves lány BKV-val menne a randira?


Tennél rá megjegyzést? Megkérdeznéd, hogy miért azzal jött?


Amúgy jó pár randin túl vagyok már, de mivel a legtöbb esetben egy megbeszélt étterem, vagy kávézó előtt találkoztam a randipartnerekkel, azt sem láttam mivel érkeztek. Olyan volt, hogy randi után felajánlotta, hogy hazavisz kocsival, mert azzal jött, de pl. első randi után ezt nem is fogadtam el.


Szerintem ez tökre nem lényeges dolog...


Egy randin nem a kocsival kell kérkedni, meg azzal, hogy kinek miből, mennyire telik erre vagy arra, hanem egymás megismerése a cél, engem a személyisége nyűgözzön le, ne a Hugo Boss öltönye, vagy a kocsija...

Mert, ha csak ennyit tud felmutatni, de közben meg egy bambapofa, akkor úgy sem lesz 2. randi.

2018. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szarok rá, én egy hatalmas kék Volvoval érkezek a "sofőrömmel" és nem a kocsijával fogok randizni. Hülye vagy, fiam, te is csak egy aranyásó retket akarsz kifogni magadnak egofényezésből, az ám az igaz szerelem!
2018. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Le lennék nyűgözve. Tök mindegy hoyg nézne kia srác vagy milyen az egyénisége, de tuti befutó lenne nálam, Ahogy meglátnám a kocsit már nedvesedne a puncim, ha be is ólhetnék egy ilyen kocsiba akkor mindent megcsinálnék a pasinak amit kér.


Gondolom iylen válaszra számítottál te anyámasszony katonája.

2018. febr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
Ezt az Audi D5-os szeriat annyir, de annyira elrontottak. Hajaz egy uj Volvora. Semmi szep forma nincs benne. A D2-3-4-es szeriakban meg volt legalabb egy kis izmos kinezet. -.-
2018. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Bírom az ilyen kérdéseket, amikor kiderül, hogy itt senkit nem lehet anyagi javakkal levenni a lábáról. :D
2018. febr. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!