Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki, aki ismerkedett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki ismerkedett már így, mi a véleménye? (többi lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén egy kocsmában megtetszett egy lány, és elkértem a nevét, amit meg is adott, de a haverjaim már mentek tovább, úgyhogy abban maradtam vele h megkeresem. Ez meg is történt, tegnap elkezdtünk dumálgatni, váltottunk pár üzit, de ez így a mai nap folyamán megállt. Mármint én még írtam neki valamit, de azt nem nézte meg , de fent van közben meg el is megy és így tovább. Ilyenkor egy idő után érdemes valami mást is írni, vagy inkább csak várjak? Szívesen fogadom az összes véleményt!

2018. febr. 11. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vàrj. Nem tudhatod, h mit csinál. Esetleg holnap írj rá, ha nem válaszol, h mi újság vele, de ha arra sem reagál, akkor egyértelmű jel
2018. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a dolog tegnap meghalt, amikor inkább továbbmentél...
2018. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már rengetegszer kaptam így facét aztán egy csomónál megállt ugyanígy


Nem fog vissza írni, a semmire vársz Game Over


Ne is írj neki, lépj tovább


Jó kezdet volt ez személyes ismerkedésre, csak így tovább


Lesz majd olyan aki visszaír és követelni fogja hogy megdugd, tapasztalatból mondom

2018. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!