Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek van partnere, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van partnere, hogy ismerkedett meg vele?

Figyelt kérdés
Nem hiszem h a neten lehet,vén sok éve erefménytelenül próbálkozom, illetve szerintem az lehet a baj h nincs kiterjedt kapcsolati hálóm h bemutassanak engem..
2017. szept. 25. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mai napig gáznak tartom, de megmondom őszintén, hogy buliban. "Randira" (nem tudom miért gondoltam hogy egy buli randihelyszín lehet, fiatal voltam na) hívott egy másik srác oda, ő mutatott be a mostani páromnak. Persze ez is baromi gáz volt, hogy randizok egy sráccal, de másnap már mással vagyok, de életem legjobb döntése volt szerintem. :)

Szóval igen, a kapcsolati meg baráti kör fontos szerintem. Minél nagyobb "körben" tudsz ismerkedni, minél több emberrel találkozol annál valószínűbb, hogy sikerül párt találnod. Szerintem legalább is.

2017. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a párommal egy szavaló versenyen ismerkedtem meg :D
2017. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Melóhelyen látásból ismertük egymást, aztán elhívott egyszer, hogy mennek a haverjával este, beülnek valahová, van-e kedvem menni.
2017. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Baráti körben ismerkedtünk meg.
2017. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neten, írtam egy blogbejegyzést egy témáról, erre írt egy A4 oldalnyi kommentet. Aztán új témákat is felvetettünk és ilyen "filozofáló társakká" váltunk, nem társkeresési céllal leveleztünk. Végül sok év után találkoztunk is, és nem csalódtunk. 4. randin összejöttünk.
2017. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársam
2017. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak chatelős oldalak. Strangers.hu, Anotalk.hu. Összedobott vele, már az elején tök jól elbeszélgettünk ~1 órát, majd ő is akart még velem beszélgetni, én is. Így felvettük egymást ismerősnek, és heteken át beszélgettünk már az elején erősen kölcsönös volt a vonzalom.
2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pandárián kalandoztunk együtt. World of warcrafttal játszottunk mindketten és egy guildben voltunk, együtt fejlődtünk új karakterekkel és közben beszélgettünk, majd folytattuk, majd találkoztunk.
2017. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ovi óza ismerem, sőt ő volt az első akibe szerelmes voltam. 25 év után egyásra találtunk újból.
2017. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. 7,5 éve kapcsolatban, 6 éve házasodtunk össze.:)
2017. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!