Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki külföldön ismerkedett meg nőkkel könnyebben, mint magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen,melyik országban és milyen körülmények között?
2017. ápr. 27. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Franciaországban élek. Kiváló nyelvtudás nélkül szinte lehetetlen. Ráadásul a francia nők közel sem az ízlésem. A legtöbben taszítanak.

Lassan egy éve élek itt, de egy nővel ismerkedtem meg akivel örültem volna ha több is lett volna.


24/F

2017. ápr. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy láttam Én is a túristákból akik ide jöttek,hogy a franciák közepes kinézetűek.
2017. ápr. 27. 02:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha itthon nem tudsz csajozni, külföldön sem fog jobban menni.

Engem többször is szólítottak meg jó nők külföldön, legutóbb pl Grúziában a reptéren. Egy külföldi utazáson annyiból lehet más a dolog, hogy pl aki egy adott helyre el tud menni, annakvan igénye kulturára, más embereket megismerni, ez lehet közös pont.

2017. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!