Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, szerintetek helyen jártam el?

Figyelt kérdés

A sztori:


Badoon-n megismerkedtem egy lánnyal. Egy hét után randiztunk is, első randin volt csók is, gondoltam IGEN, MEGTALÁLTAM! De csak félútig engedte magát hazakísérni mindig. 3. randin folyamatosan csörgött a telefonja, de nem vette elő, mondtam nyugodtan, engem nem zavar. De akkor se. De akkor már nyugtalan, zavarodott volt, nem mosolygós. Aztán másnap reggel leírta, hogy be kell vallania valamit:


- Nem 27 hanem 35 éves

- Férje van

- 2 gyerek


Ekkor közöltem, hogy "oké, szia" és tiltottam. Utána még írt SMS-t hogy tudja, hogy mekkora csalódást okoztam neki, de legalább barátság legyen köztünk. Erre már nem válaszoltam.



2018. jan. 31. 09:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*Helyesen jártam el?


(hülye automatikus korrigálás...)

2018. jan. 31. 09:31
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Nőként is mondom, hogy helyesen jártál el. De ezt te is tudod :D
2018. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jól jártál el. Nem volt őszinte, szóval ezután te döntesz, hogy a barátság megmarad e.
2018. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szintén nőként írom, h helyes volt a lépés. Remélem tartod is magad a dolgokhoz. Az ilyen hazug dög pedig kínlódjon a nyomorában, mert valószínű nem boldog, ha képes volt randira menni, ráadásul egy társkereső oldalon is fent van.
2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

Nőként írok, bocsi.


Szerintem teljesen jogos volt. Persze, valahol meg tudom érteni, hogy miért nem mondta el, de te meg nem erre mondtál igent. Amúgy is, egy hazug ember mit vár?


Letiltani nem kellett volna viszont. Meg lehet mondani neki, hogy te őszinte voltál és ezt elvártad volna, ez így nem pálya. Ha ezek után nem kopik le, akkor lehetett volna tiltani.


Bár nekem nem volt sok tiltogatásban részem, kicsit unom, hogy mindenki ilyen idegbeteg, hárító fhasz, hogy ez az adekvát megoldási módja a konfliktuskezelésnek. Más az, ha valaki nem áll le, de azért ennyire nem nézhetitek egymást szarba...

2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és az ilyennel, aki nem őszinte, mégcsak barátsági szintet sem tartanék fent, mert ezek az emberek "tökéletesen" tudják a helyzetet alakítani úgy, h a végén még te legyél a szr ember!
2018. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit túlreagáltam, de rosszul esett.

Sok mindent eltűrök de azt, hogy hülyének nézzenek azt nem. Az más, ha úgy indít, hogy egy barátot, beszélgetőtársat keres és rögtön az elején elmond mindent. De akkor ne társkeresőn legyen...

2018. jan. 31. 09:38
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
7. Igen, baráttal nem csókolózunk... Helyesen látod!
2018. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok én is. Ez nagyon durva. De azt nem értem, neked a randin nem tűnt fel, hogy ő 8 évvel idősebb, mint amennyinek mondta magát? Egy kétgyerekes 35 éves anyuka és egy 27 éves fiatal nő között azért szerintem ég és föld a különbség már csak kinézetben is (27 évesként mondom, többnyire kevesebbnek szoktak nézni), de tapasztalatban, hozzáállásban is. Nem is gyanakodtál?
2018. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Korrekt eljárás.
2018. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!