Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak ideális helyszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak ideális helyszín egy kávézó? (olyan helyen, ahol utána kicsit sétálgatni is lehet)

Figyelt kérdés
Valamint, mennyi idő után célszerű azt mondani, hogy ideje menni? Nem mintha nem szeretnék a lánnyal lenni, de nyílván nem 5-6 órát akar velem lenni elsőre. Hogy hozzam szóba, hogy ne sértődjön meg?
2017. júl. 2. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Miért nem viszed el moziba, utána meg sétálni és lementek egy pizzázóba enni este egy kicsit.

Sokkal jobb ötlet, mint benyakalni egy kávét, azt bolyongani céltalanul meg beszélgetni.

2017. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz sokat költeni, akkor pont ideális.
2017. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen jó a kávézó és a séta!

Mozit semmiképpen nem ajánlom, másfélórás kuss a sötétben...


Majd alakul, hogy mikor lesz vége! Esetleg felajánlod, hogy hazakíséred, így nem lesz sértő, hogy ideje búcsúzni.

2017. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igen. Az első alkalom úgy is egymás megismerésére, és a beszélgetésről szól, ezért a mozi tök hülyeség szerintem. Az akkor jó, ha kezdtek összemelegedni, ott a film közben lehet kicsit összebújni egymás mellett, de ezt első randin, főleg ha eddig nem nagyon ismeritek egymást úgyse csinálnátok. Ha meg a kávé mellett jól érzitek magatokat, szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor lehet sétálgatni, és közben közeledni egymáshoz, kézen fogva sétálni stb.
2017. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, jó amit írsz, de sztem nem első randira. Moziban csöndben üljünk egymás mellett? Megismerni akarom, nem filmet nézni. A többi program oké, de lényegében én is ezt írtam.
2017. júl. 2. 19:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, pénz nem számít, nem lennék fillérbszó.
2017. júl. 2. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Jo a kavezo, esetleg beszeljetek meg elore, ha kettokor talalkoztok, te kb 5-ig ersz ra, azt ennyi.
2017. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

Jó ha ismered a helyet, és nem ott derül ki hogy pl a benti rész kicsi és meleg, a kinti meg egy hangos utcára néz.

2017. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első randira elég az 1-2 óra. Persze, ha jól érzitek magatokat és ráértek, akkor lehet több is.
2017. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. Mondjuk én volt már, hogy bringázni mentem a lánnyal, sok-sok beszélgetéssel megspékelve legalább sportoltunk is egy jót. :D
2017. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!