Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedes szempontbol Pécs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedes szempontbol Pécs, vagy Szeged volna idealisabb? 27F mindket helyen ajanlottak munkat azonos cegnel jelenleg nincs parom.

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Szeged.


Itt rengeteg a 18-25 éves nő. A helyi születésű is, de 50-100 km-es körzetből is minden nőt ide vonz vagy az egyetem, vagy a jobb munkavállalási lehetőségek azok közül, akik nem akarnak budapestiek lenni. És rengetegen vannak. Tényleg jó hely Szeged. Én egy 70 ezres városból jövök, itt élek már négy éve és fürdök a puncikban AHHOZ KÉPEST, mint ami mondjuk a szülővárosomban lenne.


Péccsel nekem az a gondom, hogy annak sokkal jobban olyan "mindentől távol" érzése van. Szarabb oda a közlekedés is, nem is vonz be annyi embert, mint Szeged, az ottani egyetem vagy a munkalehetőségek sem.


Nekem nagyon a fejemben volt, hogy Budapestre kellene menni majd dolgozni a suli után, de simán lehet hogy Szegeden maradok, mert eléggé megszerettem a várost és itt is vannak lehetőségek bőven (az ismerkedésben és munkában is, ha nem vagy béna).

24/f, szegedi egyetemista

2017. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy a pécsiek közül rengetegnek akinek van pénze, inkább Budapestre megy tovább tanulni. Szegeden ehhez képest az itteni születésű, tehetősebb, gazdagabb családok gyerekei közül is inkább itt maradnak tanulni legtöbben.
2017. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegeden sokkal jobb az egyetemi élet, sokkal több lehetőség van, mint Pécsett. Saját tapasztalat, mindkét helyen éltem.
2017. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor Szeged :)
2017. szept. 25. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj, de imádtam Szegedet, hiányzik is, pedig vérbeli budapesti vagyok. Szerintem szöged nagyon jó választás :)
2017. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!