Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PTE-n és az SZIE-n milyen a...

A PTE-n és az SZIE-n milyen a környezetmérnöki szak?

Figyelt kérdés

Még az OE-n gondolkodtam, de itt mindenki nagyon lehúzta. PTE-s és SZIE-s kérdéseket meg nem találtam.

Ahogy néztem SZIE-n elég sok vizsga van egy félévben, ezek mennyire teljesíthetőek? A kémiás tárgyak mennyire nehézek?

Néztem a PTE-n elég kevesen vannak ezen a szakon. Ennek van valami különösebb oka azon kívül, hogy nem nagyon populáris a szak? Ott milyen a színvonala? Elvileg az SZIE-n egész jó.

Esetleg még SZTE-s véleményre is kíváncsi lennék.



2017. aug. 13. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. A SZIE-n elég könnyű a környezetmérnöki, elhelyezkedni vele már jóval nehezebb utána. Talán tényleg a kémia a legnehezebb, de az sem lehetetlen.
2017. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!