Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 19 éves lány hol tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lány hol tudna pénzes pasikkal találkozni, akikkel esélye van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 15:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy szuper jó cabrióm ez egy 6 lóerős roti kapa a kocsijával és van némi apróm is, de nem a mezőgazdaságból élek.
2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
b@asz..van esélyed nem kapcsolatra:S
2010. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
46%
HA egy 10esért bevállalsz egy menetet kérlek dobj egy mailt + képpel!
2010. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

A plasztikai műtéthez nem orvos kell....csak egy jó kalapács, meg néhány üveg vodka, és pár doboz fájdalomxsillapító. Ha ügyes vagy, magadnak is meg tudod igazítani a képed.


Remélem, rájössz majd, hogy mennyire megalázó kitartottnak lenni - főleg akkor, mikor beleszeretsz abba akivel lefekszel, de ő nem fogja érted feladni a jól megszokott életét. Te nem leszel az élete része, mert bármikor lecserélhet téged - vagy fiatalabbra, vagy csinosabbra, vagy mindkettőre egyszerre.

2010. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 gabriell88 ***** válasza:
100%

azt a csöpkis "szájadat" verném be úgy hogy lehetőleg az összes fogad kiessen drága!!!


Angel

2010. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 gabriell88 ***** válasza:
57%

figy őszinte leszek.. a volt barátomnak van pénze, nem kevés...fél évig voltunk együtt(mielőtt vádolnátok nem ezért jöttem vele össze)csak tanulság képpen írom..

dolgozom, és jóval kevesebbet kerestem mint ő..egyszer felajánlotta h havi szinten "kisegítene" ha problémáim vannak, azt válaszoltam h köszönöm nagy lelkű de megoldottam eddig is ezután is megtudom oldani..nélküle is.. szerettem őt,ha felkelt készen volt a kaja addigra, gondoskodtam róla ahogy csak tehettem ééés kidobott.. pár napra rá megtudtam, h igen ám más nők is voltak az életében.. velem is csak szórakozott a lelkembe tiport..

de neki ilyen nőkre van szüksége mint pl te.. uh ha gondolod eligazítalak hol szedheted fel...irj privit

2010. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is "pénzes" pasi vagyok, de valahogy én nem bukom az olyan lányokra, akik csak a pénzemet akarják és nem engem. Nem mondom, hogy nem volt rá példa, hogy én is bedőltem egy szép lánynak, aki azt mondta, hogy szeret. Szerintem neked ilyen alvilági újgazdag csávó kéne, aki hirtelen gazdagodott meg, és nagyon menő csávónak érzi magát az ml merciével, vagy az x6-os BMW-jével. Ilyen embereket a sznob szórakozóhelyeken gyakran lehet látni.
2010. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg legalább felvállalja magát nem puholja magát. Tudja mit akar. Ha neki a pénz a fontos az az Ő magán ügye ha ő így boldog. Bár szerintem elég sok válaszoló nő helyében én jobban átgondoltam volna mit írok ide mert elég sokan tudnak ítélkezni de ők sem jobbak. Ez a lány inkább menjen a pénzre minthogy rühes fehérmájú legyen aki a végén a nemi beteg gondozóban köt ki:DDDDDD
2010. jún. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
63%

Attól, hogy pénzes palit szed fel, még lehet nemibeteg :) Tudjátok, ez olyan, mint a fejtetű: bárkinél megjelenhet, és rohadt kellemetlen. A r*ngyó pedig r*ngyó; akkor is, ha az utcasarkon áll, és akkor is, ha adogatják a kilincsét a pasik egymásnak.


Képzeld el, vannak még olyan nők, akik betartják a normális szexuális határokat, és nem a pénzhez kapcsolják a jó szexet. A "csak szex és más semmi" jellegű dolog nem párkapcsolat! Tehát a kérdező baromi nagy fogalomzavarban szenved, amellett, hogy felszínes is.

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Az a baj hogyha egy ilyen embert akarsz áthúzni és rájön - márpedig rájön- úgy elver hogy többe fog kerülni a plasztika mint ha most felemelnéd a p*csádat és szépen elhúznál dolgozni hogy meg keresd, de szerintem előbb élj meg úgy hogy egy hónapig nem kapsz semmi pénzt senkitől, és semmi ételt senkitől .. ha túléled normális keretek között akkor mehetsz plasztikáztatni.. saját zsebből:)
2011. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!