Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 19 éves lány hol tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lány hol tudna pénzes pasikkal találkozni, akikkel esélye van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 15:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

wazzmeg... Komolyan nem hittem el, hogy vannak ilyen lányok... Nekem is van egy szépséghibám, el nem tudja képzelni egy "normális" ember milyen fanatikusan gyűlölöm, és SAJÁT pénzből fogom megcsináltatni. (Ha máskülönben nem nő meg.)

Egyenlőre ennyit tudok írni, nem nagyon jutok szóhoz...

19/l

2010. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

15:55 vagyok.


Te nem vagy semmi, plasztikáztatni akarod az orrod és a "szájad"(?!?!), még ha napi megélhetési gondjaid lennének, akkor estleg.

Adtam tippeket, de szerintem ne menj el egyikre sem. Tudod, azok akik ilyen helyekre járnak, már nem gyüjtenek plasztikára. Gondolkozz egy kicsit, senki nem fog a bályaidért milliókat adni, ugyanis tisztában van minden pénzes férfi azzal, hogy a pénze a vonzereje és miért fizessen egy Nönek sok pénzt, amikor elég egy kicsit megvillantani a pénzt és a 18 éves, tökéletes tesü lányok tömegével jönnek.

Ha ennyire sokra tartod a Nöi erkölcsödet, akkor javasolnám nyugatabbra lévö országokban a konzum munkát, azzal elég szépen tudsz keresni.

2010. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Am, mennyi egy ilyen? Csak hogy viszonyítsam, ahhoz ami nekem kellene...
2010. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
legalább a testedröl kitehetnél egy képet, mert vannak itt is páran akiknek vastag a zsebük.
2010. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Hülye számító kis kurv@ vagy. Szánalom
2010. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Van egy oldal ahol műtétekre segítenek összedobni a pénzt. Ha nagyon ronda vagy akkor biztosan sokan támogatnak. (Bár lehet, hogy csak mellműtétre, ezt nem tudom)
2010. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Olyan oldal nincs ahol ferrari-ra dobnak össze lóvét? Számomra életbe vágóan fontos lenne O.O XD
2010. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Jövő hétvégén a Papp László Arénában találkozhatsz pénzes pasikkal. A párkapcsolatra való esélyedet nem tudom megmondani így ismeretlenül, meg egyébként sem.

Ha érdekel, írj privit.

2010. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
65%

Ronda is lehetsz ha plasztikáztatni akarod magad,paraszt is... "szájam". És még lenne pofád a hapsidat lenyúlni több százezerrel??? Nekem tuti lesülne a bőr a képemről mégha 200Ft-ot is kellene kérnem a fiúmtól...csóró szardarab vagy.

Amúgy meg mit gondolsz ha szakítassz vele nem hajtja be rajtad a pénzt??? Ha meg nemtutdsz neki fizetni és olyan a természete még egy-két verőlegényt is rádküldene, és nem lenne tekintettel arra hogy nő vagy. Bár nem is vagy nő,inkább élősködő...

16/L

2010. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
"Van nekem a Carló..." Muhahahha!
2010. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!