Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy még nem vágyom párkapcsolatra? 13,5 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, meg itt is azt olvasom, hogy az én koromban már mindenki a fiúkra hajt, sokan már nemi életet is élnek, vagy "csak" nyalják-falják egymást úton-útfélen. Nekem erre még egyáltalán nincs szükségem, és szerintem még pár évig nem is lesz, nagyon gyereknek érzem magam hozzá. Szerintem nem velem van a baj. Vagy mégis?
2008. dec. 10. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Senkivel nincs baj! Te ilyen vagy, ők meg olyanok. Mindenki máskor érzi magát késznek, és te még szerencsésebb is vagy mint ők, mert hosszabb lesz a gyerekkorod. Utána annyi időd van még felnőttködni....:P
2008. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem Veled van a baj :) Nincs Veled a világon semmi baj.

Foglalkozz azokkal a dolgokkal, amik pillanatnyilag lekötnek, a fiúzással meg tényleg ráérsz még.

És egy kicsi ellentmondás: azáltal, hogy belátod, hogy még ehhez gyereknek érzed magad, máris érettebbnek bizonyulsz, mint a korodbeli, de felnőttként viselkedni akaró lányok/fiúk... :)

2008. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs semmi baj veled,sőt!!ez a természetes,hogy ebben a korban még nem vágysz párkapcsolatra,és még azt sem jelenti,hogy későn érő vagy.ne érezd cikinek,te jársz jobban,mert néhány év múlva nem érzed magad "kiégettnek",hanem mély,harmonikus kapcsolatban élsz majd.
2008. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Az éééég világon semmi baj veled! Ez tök természetes, 13,5 évesen még nem is kell a pasikra gondolni.

Gyereknek lenni a legjobb dolog a világon!!!

2008. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idős lennék és nagyon szerencsésnek érezném magam ha nem lennék szerelmes. Tudod, nem is az a baj, ha már összejöttök, csak én mindig 12-3 évvel idősebb pasikba szeretek bele akiknél semmi esélyem. Úgyhogy nagyon örülj neki hogy téged még nem érdekelnek a fiúk.
2008. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi baj veled :) örülj neki hogy nem kell azon izgulnod, hogy összejön e vele, vagy hogy biztos nem tetszek neki, és hasonlók :) úgyis leszel majd szerelmes ;)
2008. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi! Megnyugtattatok :)
2008. dec. 10. 18:09
 8/9 anonim válasza:
100%
Igazan nincs mert izgulnod, az egyik baratnom 16-17 eves koraig nem erezte ugy es semmi baja, most boldog az elso de igazi baratjaval.
2008. dec. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Srapnel ***** válasza:
Az igazat megvallva, ciki a helyzet. Konkrétan az, hogy a többi 13,5 éves lány már nagyban pasizni akar. Nem veled van baj, hanem velük...
2008. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!