Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány jól néz ki, akkor nem kell párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Most ez egoistán hangzik,de.. Eddigi barátaim is mind azt mondták, hogy először meg sem fordult volna a fejükben, hogy párkapcsolatban legyenek velem, mert ha valaki szép, akkor az általában nem "párkapcsolatpárti". Aztán kellemesen csalódnak bennem. Nem is öltözöm ribancosan, tehát nem értem, hogy mire fel van ez.. Miért van az, hogy általában a pasik azt a "szürke egér" típust válasszák előbb barátnőnek mint egy olyan lányt aki külsőleg jobban tetszik nekik? Nem éri meg megismerni, aztán inkább kellemesen csalódni ? Nem értem, esküszöm.:D
2010. febr. 17. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégis túl egoista vagy! Vagy nem szeretsz sz*pni! :D
2010. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hali! Hát igazából úgy gondolnám, hogy a fiúknak inkább a randira hívás megy nehezen egy szép csaj esetében.Mert néhányan azt gondolják: hú ez a csaj olyan tuti, biztosan velem szóba sem állna.- Mások meg: na ez a csaj is biztosan kihasználta már jó néhány csávónál a vonzerejét. - Szóval titkos előítéletek visszatarthatnak embereket. De persze neked is törekedned kell hogy ha lehet, a hapsik ne kihasználás céljából keressenek, mert akkor lassan lehetnek rólad szójárások, amik nem válnak előnyödre.Ha nem leszel könnyen kapható, akkor még megkerülhet az a csávó, aki igenis randizik veled, és ki tudja várni az időt mikorra rendesen megismeritek egymást, és kiderülhet, hogy komoly kapcsolatnak is indulhat-e. Szóval a kérdésedre: egy szép lány is KELL a KOMOLY, TARTÓS kapcsolatra!! :) /Én legalábbis biztosan örülnék egy rendes, csinos asszonykának! :)

27F

2010. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azzal sincs gond, hogy olyan könnyen kapható lennék.. Mert nem vagyok az :D
2010. febr. 17. 14:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egoista vagy, egoista csajjal ki akarna járni? A szépség szubjektív dolog, egyetlen csaj sem jelentheti ki hogy úgy általában szép.
2010. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ez gond.Nem egy-két ember mondta már hogy szép vagyok.Úgy érzem sok srác megnéz, de valamiért nem próbálkoznak be.L18
2010. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
azért mert a kur.va jó nőkre kur.va sok pénz megy el....:D:D
2010. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Robi19xD ***** válasza:
Hát ez abból ered h az átlag pasi be van szarva a jó csajoktól... :D És az h nem v könnyen kapható az + kíhívás és hát ezt nem sokan bírják... De hát nekem pont ez jön be :D Jó csaj és legyen nehéz "préda" szenvedni keljen érte de mikor megvan az maga a pardicsom és tudom h más nem kaphatja meg mert én vért izadtam vele és hát az már külön dicsőség h szép a csaj:D
2010. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Robi19xD ***** válasza:

De hát ezt ember válogatja mert hát sajna nagyon sokan a könnyű párkapcsolatokra hajtanak csak h "meghúzhassák" a csajt és ez már szánalmas :D Ezért van az a sok pasis sztereotípia...

(Előző is az enyém :)

Robi19xD/F

2010. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajj, ne akadjatok már fent az egoista dolgon. Én másoktól hallom azt, hogy szép vagyok (sok embertől:D). Magamat nem tartom különösebben szépnek, se rondának. Tisztában vagyok azzal, hogy mi tetszik magamon és mi nem, és igen vannak pozitív tulajdonságaim külsőleg is, de szerintem ettől még nem vagyok egoista.
2010. febr. 17. 14:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Nah erről van szó, kedves Robi :D Ha valaki jól néz ki és nem csak 1éjszakára akar, azért többet kell küzdeni, és ez általában már nem éri meg senkinek. :/ de miééért?! :D csak idegesít, mert látok olyan lányokat.. akiket hát maradjunk annyiban szerintem nem szépek, mégis kicsordul a nyálam, hogy milyen pasikkal vannak. És nem is szerelemből, mert 2 hetente váltogatják. Én meg olyan vagyok, hogy nem fogok odamenni egy pasihoz, én régimódi vagyok, nehogy már nekem kelljen kezdeményezni. Valószínűleg itt lehet a gond, hogy ez már kiment a divatból. (?)
2010. febr. 17. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!