Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány jól néz ki, akkor nem kell párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Most ez egoistán hangzik,de.. Eddigi barátaim is mind azt mondták, hogy először meg sem fordult volna a fejükben, hogy párkapcsolatban legyenek velem, mert ha valaki szép, akkor az általában nem "párkapcsolatpárti". Aztán kellemesen csalódnak bennem. Nem is öltözöm ribancosan, tehát nem értem, hogy mire fel van ez.. Miért van az, hogy általában a pasik azt a "szürke egér" típust válasszák előbb barátnőnek mint egy olyan lányt aki külsőleg jobban tetszik nekik? Nem éri meg megismerni, aztán inkább kellemesen csalódni ? Nem értem, esküszöm.:D
2010. febr. 17. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy neked kéne a srácoknak jobban tetszeni, mint a szürke egérkéknek? :D

Én is most egy egérkére hajtok, és anélkül is jobban bejön az összes többi jelöltnél, hogy kenné-fenné magát, vagy azon aggódna, hogy fogyni kéne.

2010. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem úgy definiálnám a jó nőt, hogy egy kg smink van rajta meg miniszoknya 40fokban.. A szürke egéren pedig csak annyit értettem, hogy semmi különös nincs rajta. Tehát se az arcán, se az alakján nincs olyan ami különös lenne, vagy különösebben szép.
2010. febr. 17. 14:51
 13/15 A kérdező kommentje:
*-40fokban
2010. febr. 17. 14:51
 14/15 Robi19xD ***** válasza:

Hát itt alapvetőleg a party állatokban van a gond akik a könnyű vérű csajokra buknak és ezt másik is látják és mint 1 új kúltúra ami kiturja a számomra nagyon is kedves romantikát :D Szánalom xD


Robi19xD/F

Ha további véleményért írhatsz üzit

2010. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Háát... ha te nem vagy egoista, akkor én sem:D

Én is szép vagyok, sokan mondják, és tényleg nem vagyok csúnya, ezt látom is magamon (babaarc powaa>.<)

Mégis mindig van barátom, pedig én aztán nem tartozok a szürke kisegerek köze:D

2010. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!