Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne vágódjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne vágódjon teljesen gallyra az életem, ha egy viszonzatlan szerelem miatt apátiába estem?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársam volt, az utolsó év elején alakult köztünk valami, egy darabig úgy tűnt, van esélyem, nem hitegetett, csak valószínűleg ő maga sem tudta, mit akar tőlem, majd közölte, hogy semmit. Egy tanévet ezzel a tudattal kellett végigjárnom, és közben nap mint nap láttam. Aztán amikor végeztünk, azt hittem, könnyebb lesz, hogy nem látom, de azóta is csak rá tudok gondolni. Több lánnyal is találkozgattam azóta, de senki nem hoz lázba. Totál apátiába estem. Nem érdekel semmi, dolgozom, hazamegyek, és egész nap az ágyamban fekszem. Totálisan elhagytam magam. Többen hívnak mindenféle programokra, de nagyrészt lemondom őket, ha néha ki is mozdulok, akkor se vagyok valami jó passzban. Semmi motivációm nincs, színvonalon aluli melót végzek, pedig a végzettségemmel ennél sokkal magasabb szintűt is lehetne csinálni, de egyáltalán nem érdekel, nincs miért megerőltetnem magam, pénzem amúgy is van bőven befektetésekből, meg amúgy sincs nagyon semmi, amire költhetnék, több külföldi utazásra(luxus helyekre) is elmegyek egy évben, meg éttermekben kajálok, meg onnan rendelek, és így is tudok félretenni, mert ezen pár dolgon kívül nem igényelek semmit. Nem érdekelnek a ruhák, nem érdekelnek az autók, az év nagy részében nem járok el sehova, nem akarok senki előtt felvágni.

2018. jan. 23. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Megértelek, kellemetlen szitu. Nem is egyszer volt már ilyen, hogy elhúzták előttem a mézesmadzagot és paff...


Ha van rá pénzed én egy kicsit hosszabb környezetváltozást javasolnék akár valami egzotikusabb helyen. Nálam bejött.


És facebookon ne nézegesd a nőt! :)

2018. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Keress BARMIT ami boldoggá tesz. Hobbi, zene, kismacska.

Illetve keress egy jó pszichológust.

2018. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudnám nézegetni, mivel nincs fent facebookon.
2018. jan. 23. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindennel próbáltam elterelni a figyelmem, kerestem én már mindenfelé a boldogságot, de hiába, semmi eredmény. Pszichológusnál is voltam, de ő is csak azt mondta, hogy felejtsem el, nyilván nem kell levegőnek nézni ha találkozunk, de ne reménykedjek, hogy hátha összejön velem, mert annál rosszabb lesz. Igazándiból minden módon megpróbáltam már boldoggá tenni magam, de sehogy nem jött össze.
2018. jan. 23. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

En egy szakításon vagyok tul, fel éve hogy történt, de meg mindig nem erzem jol magam es viszonzatlan szerelemnek erzem, úgyhogy adok pár tanácsot. Eleinte en is ilyen voltam, nem érdekelt semmi, de rájöttem arra, hogy egy eletem van, ráadásul idosodom, az idő halad es minden megy előre míg en egyhelyben allok. Úgyhogy azt ajanlom, hogy szedd ossze magad, erőltesd meg magad, ha tudsz magasabb pozícióba elhelyezkedni akkor gyerünk, ha tudsz akkor valts munkahelyet. A kornyezetvaltozas jót tesz. Ismerj meg uj embereket. Járj el edzeni, de az is elég ha csak otthon csinálod, csak csináld. Menj el vásárolni, aztán minden reggel próbálj meg a legjobban kinezni. Stb stb.

Az egésznek a lenyege, hogy kenyszerisd magadat hogy mindennap a legjobbat es legtöbbet hozd ki magadból, máshogy nem fog menni.

Amikor meg nagyon rossz állapotban voltam en se csináltam semmit, motivalatlan voltam, régen mindig a legjobb formamat hoztam, smink, szep haj, szep ruhak aztán kb elhagytam magam, nem érdekelt hogy nem vagyok kisminkelve, nem érdekelt hogy több hete nem takaritottam, nem érdekelt hogy régi ruhákban járok, ráadásul folyton ugyanazokban. Aztán erőt vettem magamon, bár bevallom nehéz volt, es meg mindig nem mindig megy tökéletesen de minden nap amikor nincs kedvem elkeszulodni vagy nincs kedvem edzeni vagy epp emberek köze menni akkor kenyszeritem magam es a nap végen sokkal jobban erzem magam. Az egésznek a lenyege a gondolkodás. Pozitívan tekints a jövőbe. Ha folyton azon sirankozik az ember, hogy úgysem lesz jobb, vagy epp sose felejti el az illetőt azzal nem lesz se jobb se rosszabb. Egy életed van. Szoval a lényeg, hogy mozdulj ki, ismerj meg uj embereket, ne párkapcsolati szándékkal ismerkedj rögtön, próbálj ki uj dolgokat, vegyel erőt magadon hogy mindennap a legjobb formadaf hozd es gondolkodj pozitívan!

Sok sikert!

(Remelem a válasz erre pedig nem az lesz, hogy ‘ezek nekem nem mennek mert nem erdekel az egesz, nem tudok ezt meg azt csinálni mert blablabla’. Kifogást felhozni mindig a legkönnyebb, úgyhogy ne is hozz fel.)

2018. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a pszichológus annyival elintézte, hogy felejtsd el.
2018. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ès itt mèg nem esett szó azokról a fèrfiakról, akik szintèn szakítottak 3s nyaralni sem tudnak elmenni....N
2018. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azokról, akiknek viszonzatlan a szerelmük és még berúgni sincs pénzük. :D
2018. jan. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát vagy fogadj örökbe.

Meglátod micsoda szeretetet tud adni, ráadásul miatta ki kell mozudulnod és új embereket ismerhetsz meg általa.

Ha nem kutya akkor bármi más ami kibillent.Járj el sportolni de ne egyedül konditerembe hanem valami csoportos dologba vágj bele.

Tudod nagyon sokan vannak ilyen szituban akinek nincs pénze és így annyi lehetősége sem mint neked.Használdbki hogy legalább pénzed van.

2018. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!