Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? 15 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 15 évesen nem tudok csókolózni..

Figyelt kérdés
1 fiú aki nagyon tetszik nekem...állandóan találkozni akar velem és többször megkérdezte már h leszek-e a bnője, v eltudnék-e képzelni vele 1 kapcsolatot? szal...a lényeg az h nem merek vele találkozni sem és azt se mondani h igen...ma is csak annyit mondtam neki msn-en h veled nincs semmi baj csak velem, és megkérdezte h miért velem mi a baj? nem válaszoltam... mert szégyellem h nem tok csókolózni, és nem merem neki elmondani, mert félek h kinevet v többet nem beszélünk msn-en se. 1ébként 15 vok(lány), a pasi 17, elég rendes am, aranyos meg minden...csak na...szégyellem naon h ilyen szerencsétlen vok h pont én nem csókolóztam még 15 évesen :S jah és am a többi pasinak is mindig azt mondom rögtön h nem...nagyjából ennyi. Bocsi a helyesírásért ! =)
2008. okt. 25. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak annyit szeretnék mondani, hogy nem muszáj a legelső csóknál nyelvezni,az csak bonyolítja a dolgot. A lényeg, hogy élvezd és érezd magad jól közben. A nyelves csók ráér azután. :)
2008. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké =) köszíí h írtál =)
2008. okt. 26. 07:58
 13/13 anonim válasza:
100%
Szerintem a mokas az a dologban, hogy honnan tudod, hogy o tud-e csokolozni? Mi van ha o is parazik majd mert azt hiszi, hogy Te rajossz, hogy nem tud csokolozni. Pedig csokolozni mindenki tud. a technikat feljebb leirtak, de szerintem ugyis jon magatol...
2008. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!