Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? 15 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 15 évesen nem tudok csókolózni..

Figyelt kérdés
1 fiú aki nagyon tetszik nekem...állandóan találkozni akar velem és többször megkérdezte már h leszek-e a bnője, v eltudnék-e képzelni vele 1 kapcsolatot? szal...a lényeg az h nem merek vele találkozni sem és azt se mondani h igen...ma is csak annyit mondtam neki msn-en h veled nincs semmi baj csak velem, és megkérdezte h miért velem mi a baj? nem válaszoltam... mert szégyellem h nem tok csókolózni, és nem merem neki elmondani, mert félek h kinevet v többet nem beszélünk msn-en se. 1ébként 15 vok(lány), a pasi 17, elég rendes am, aranyos meg minden...csak na...szégyellem naon h ilyen szerencsétlen vok h pont én nem csókolóztam még 15 évesen :S jah és am a többi pasinak is mindig azt mondom rögtön h nem...nagyjából ennyi. Bocsi a helyesírásért ! =)
2008. okt. 25. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy ügy ez.Miért is kéne tudnia h nem csókolóztál még?:)

A csók mindenkiben benne van,talizz vele,csókolózzatok:)

És már túl estél rayta..:P

2008. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Először adj egy puszit az ajkára. Aztán egy picit hajolj el, és csókold meg. Dugd át a nyelved a szájába, és forgasd az ő nyelve körül.


De itt nem a technika a lényeg. Az a lényeg hogy ne görcsölj rajta, ne gondolkozzon azon hogy jól csinálod-e. Úgy csináld hogy élvezd.

2008. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössszííí h válaszoltatok =)am okés...rem nem fogok parázni azon h elrontottam v nem...
2008. okt. 25. 18:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy nem tudsz csókolózni ha még nem is probáltad?;)..hidd el,magától fog menni.Én is féltem az elsőnél,hogy béna leszek de jött magától!Csak add át magad az érzésnek!Ne görcsölj azon h huh ez az első és nem fog sikerülni!Mert akkor tényleg nem fog:)
2008. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kössszííí =]
2008. okt. 25. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

butaság, hogy emiatt hajtottad el az eddigi pasikat!


a csókolózás nem bonyolult,

a tapasztalataim szerint csak az csinálja bénán aki túl nyálas, vagy nem cisnál semmit a nyelvével...

szval ne viselkedj úgy mint egy mosógép, és a nyelved se legyen egy deszka...

és ahogy már elöttem leirták...

ne görcsölj közben azon hogy vajon jol csinálod e!

add át magad az érzésnek és élvezd:)

hidd el minden okés lesz,

rá se fog jönni, hogy neked az első :)

sok sikert kiscsaj :)

2008. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kösszííí =) aranyosak vagytok :]
2008. okt. 25. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én is kb ugyanezeket tudom neked ajánlani, mint az előttem szólók.

én ha visszaemlékszek az elsőre. bár azt hozzáteszem, hogy nem az első randin történt meg, hanem asszem másodikon, vagy harmadikon, nem is tudom.

de nem én kezdeményeztem. csak egy lépcsúfokban megbotlottam, és nekizuhantam, ő meg elkapott, és kész.:$

ne parázz miatta, ha meg ő már csinálta, akkor pedig hamar belejössz:)

gyakorlat teszi a mestert. szokták mondani. hát itt szinte még az sem kell.:)

2008. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, mindenki tud csókolózni!! Én 15 vok, fiú, a múlt héten volt az első csókom. Isteni volt, azthittem énis először h nem fog menni de teljesen automatikusan jön, ne félj
2008. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösszííh nektek is h írtatok =) okés okés nem parázok majd ha eljönn az időőő :P =)
2008. okt. 25. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!