Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 évesen lehet csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen lehet csókolózni?

Figyelt kérdés

Most van egy barátom és azt mondta hogy hétfőn :$ Nagyon félek és nem tartom helyesnek hogy 12 évesen lehet:S

Normális válaszokat..


2010. jan. 10. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj... Huszonéves a barátod? Mert én annyi vagyok, és nagyon csókolóznék Veled. Tök izgi lehet egy ilyen kis puha szájjal és nyelvvel, mint a Tied.
2010. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
1. válaszoló egy pedofil állat.
2010. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell egy csókot így előre betervezni? Egyébként meg ha korainak tartod, egyáltalán nem muszáj. Amúgy meg, lehet csókolózni 12 évesen is. Miért ne lehetne? Óvodában is csókolóztunk... xD
2010. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet. Ha még ennyire éretlenek vagytok. Ezt nem szokás megbeszélni. Az első csóknak magától kell jönnie, nem kell eldönteni,hogy mikor. Nincs korhoz kötve a csók, de ha félsz tőle,hagyd a fenébe. Uram atyám,ilyenkor mindig az jut eszembe,hogy én 12 évesen apámmal fociztam, békát szedtem az aknából,meg bújócskáztam a szomszédokkal. Csókozni annyi idősen? Eszembe nem jutott volna.

21/L

2010. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Csókolózni szerintem lehet:)

De csak akkor csináld, ha TE is szeretnéd:)

12 évesen kézen fogva sétálás és csók az normális dolog:)

Persze ennél több azért ne legyen...egyelőre:D

2010. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

az első válaszoló nyilván nem normális ! ne foglalkozz vele

Eléggé korai lenne 12 évesen csókolózni ! És ha nem is tartod helyesnek ,akkor ne engedd !!!

Majd eljön az ideje , nem kell ezt ilyen hamar !

2010. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
17:45 -> azért már álltak a kis cicik? ;) Akkoriban? ;)
2010. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
utolsóval teljesen egyetértek
2010. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%
vagyis az első 17:45-el,bocsi
2010. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

17:46

Persze,azért hormonok is léteznek, te analfabéta. De a tettig nem jutottam el, mert a tojáshéj a seggemen volt. Mint minden tizenévesnek. Apám mondta nekem mindig,ha valamit akartam csinálni, ami nem volt való abban a korban: "neked még zacskóba sz.arni és azt szopogatmi". Egy állat volt..

2010. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!