Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, furcsa ha én így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, furcsa ha én így állok a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus. Sőt. Nem zavar ha kúlsőre bejön egy srác a csajomnak. Még akár véleményt is mondok, hogy szerintem jóképű-e stb. Megcsalást viszont nem díjazom, kivéve ha megbeszéltek alapján hármas szex. Ez már túlzás, másik véglet

2017. dec. 12. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem férne bele a nyitottság a hármasra, egyébként ezen kívül az én barátom is ilyen
2017. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.


Te normális önképpel rendelkezel és bízol a párodban. Ez normális.

Párommal mi se vagyunk féltékenyek egymásra.


Az, hogy te pedig benne lennél egy hármasban, az a te ügyed, nem tartozik másra.

Én biztos nem lennék benne.

2017. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Ez tök normális. Nekem azokból van elegem, akik megnézegetik az üzeneteimet, meg minden férfi ismerősömről/barátomról kikérdeznek, hogy ki ő és mi volt köztünk anno és biztos-e, hogy csak annyi. Hűséges vagyok, de ha nem hisznek nekem, nem tudok mit tenni. Illetve szívesen megmutatom az üzeneteimet és mindenemet a páromnak, ha annyira akarja, de arra felkészülhet, hogy akkor lát utoljára, akkor is, ha sikerült megnyugtatni a látottakkal... A hármas szexben mondjuk nem lennék benne semmiképp. Nem sok tabu van nálam, de a párom csak ne dugjon mással, amíg én vagyok neki, sem a szemem előtt, sem a hátam mögött.
2017. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!