Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki vagy nem? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy nem? Néha úgy néz ki, hogy szeret velem lenni, néha viszont furcsa.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel voltam randizni. Ott még nagyon jól elvoltunk. 2 nappal később találkoztunk, viszont akkor már nagyon furcsa volt. Utána pár nappal később beszélgetett velem, utána napon viszont mintha került volna...

Ezt vajon miért csinálja?

Írtam neki egy üzenetet, arra viszont nem válaszol...

Most akkor mit tegyek?


Előre is köszönöm a segítségetek!



2017. okt. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd, ennyi. Ha akar valamit, majd válaszol.
2017. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled annyira, mint ő téged. Jó esetben a randi után intenzívebb lesz a kapcsolattartás, nem pedig hanyatlik.
2017. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki, sajnos. Biztos érdeklődne, meg válaszolna ha akarna
2017. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2017. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!