Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan csajt akinek rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan csajt akinek rengeteg ismerőse van Facebook. On nehezebb randira hívni?

Figyelt kérdés

Mondjuk van 1500-2000 ismerőse és a képeit lealább 250-300 ember lájkolja.

Ő nehezebben adja be a derekát?

Ezek a lányok jobban válogatnak?



2017. dec. 11. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoktól örülj, ha egyáltalán kapsz egy nemleges választ és nem csak megnézik az üzenetet majd leszarják.
2017. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress mást,ezek beképzeltek,akik azt hiszik mindenki megőrül értük. Biztos akad jobb,ne csüggedj.
2017. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Na most tegyük fel, hogy a kérdés nem egy oltári nagy baromság. Szerintem ez nem igazán jelent semmit. Van, aki mindenkinek visszajelöl. Én is napi szinten tapasztalom, hogy bejelöl egy pasi, akit ismerek, visszajelölöm. Majd utána napokig jelölgetnek be a random pasik, akiket én nem ismerek, csak ő. Nyilván nem jelölök vissza ismeretlennek, de van aki igen. Olyan csajt is ismerek, akit rengetegen lájkolnak, pusztán mert nagyon széles körökben mozog, sok az ismerős. De nincs magától elszállva, olyan szürke kisegér akinek ha jól tudom sosem volt még kapcsolata. De például én meg ennek az ellenkezője vagyok, nem szoktak lájkolgatni (mondjuk nem is rakok ki nagyon semmit, nincs is mit lájkolni), de már beállítottam, hogy ismeretlen ne tudjon rámírni, mert állandóan bombáztak, hiába van párom évek óta. Tehát ezek között szerintem minimális az összefüggés.

De egyébként facebookon az angol királynőnek is nemet mondok, ha találkozóra hív. Nem ismerkedek random pasikkal az interneten, szerintem a legtöbb értelmes nő így van ezzel.

2017. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Lelked rajta. Nálam eleve kiesik az a nő, akinek ennyi ismerőse van Facebookon, meg eleve, aki naponta életvitelszerűen használja azt a szart. :) Nyilván nem egy vészfax van, aki csapja a szelet neki. Eleve mi értelme annak, hogy boldog-boldogtalan ismerősöm legyen és képeket, adatokat lásson rólam? Semmi.
2017. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs szükségképpeni összefüggés... Nekem volt több ezer követővel rendelkező barátnőm is. Mondjuk tény, hogy amikor megismertem, akkor ezt nem tudtam, így nem is gondolkoztam rajta.
2017. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyennél a halandó ember nem próbálkozik :) Ellenben olyan csajt aki pl fennakadna azon hogy nem bírsz egy kerdést sem helyesen feltenni, biztos hogy nehéz lesz randira hívnod...
2017. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1500-2000 ismerőse annak van, aki mindenkit visszalájkol, akit nem is ismer.

Nekem volt egy ismerősöm (töröltem), mert rajta kersztűl napi 15-20 új ismerős jelölt, és reggeltől estig pittyeget a telefonom. Most hétvégén az egész bagázst töröltem.


És átnézem az összes ismerősöm, akivel 1 éve nem volt semmi kontakt és nem családtag, és nem töltöttünk el hosszabb időt real life ismerősként, azokat mind törlöm.


VÁlogatósabb?

A tököm tele volt a műveletlen, írni nem tudó paraszt pasikból, akik ismeretlenűl úgy kezdik, milyen szép vagyok, és a profil oldaluk egy sunavadász, primitív pasi képét adja, aki az élet iskolájában tanult :D


Mindez úgy történt, hogy idegen nem írhat, csak ismerős ismerőse vehet fel, mégis sikerült összehozni, mert kíváncsi voltam, hogy az ilyeneket igazából mi a fene motiválja.

2017. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!