Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha véletlenül belájkolná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlenül belájkolná a lány, akivel randizol, az egyik nőismerősöd képét, akivel jóban vagy, szakítanál vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

velem pont ez történt. Sajnos megnézegettem a randipartnerem nőismerőseinek képeit kívácsiságból és belájkoltam az egyik képet. És sajnos csak később vettem észre, így valószínűleg feltűnt az ő idővonalán is.

Nagyon gáz? Nálatok ez kiverné a biztosítékot ? :(



2017. okt. 31. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb probléma. Soha senkit nem fog érdekelni, hogy belikeoltad.
2017. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet véletlen lájkolni. Ha csaj lennék, azért dobnálak, ha hülyének néznél. "jól sikerült kèp" oszt ennyi.

31/f

2017. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítanék. Ha tetszene a csaj, csak örülnék, hogy ennyire bejövök neki, hogy még neten is utánam kutakodik. Ha meg nem jönne be a csaj, csak röhögnék rajta egyet, hogy hogy lehet ilyen lúzer, hogy még nem is diszkréten csinája. Amúgy nem biztos, hogy lejön a falán, mert tudod jól, hogy nem minden jön le a falunkon, mert az túl sok info lenne, hanem csak bizonyos százaléka a dolgoknak. A kép meg szerintem nem is jön le a falán, főleg, ha már régebbi Ne aggódj ezen, nem is fogja észrevenni.
2017. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a pozitív válaszokat :)

2-es válaszoló- de bizony, hogy lehet véletlenül lájkolni. Görgeted a képet a telefonon és már rá is nyomtál, észre sem vetted.

2017. okt. 31. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy ilyen kérdés miatt biztosan.
2017. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát papám, választanom kell utánna a hüvejkujj, röhögés, sírás és a szívecske között. Olyankor csak nyomsz egy visszagombot. Vagy nekem teljesen más ez a szutyok vagy rendszer szinten elállítottäl valamit.

31/f

2017. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyesmi miatt szakít, és nem is próbál meg értelmes ember módjára esetleg kérdezni vagy megbeszélni, az egy végtelenül primitív féreg.

Amúgy nem is értem, hogy miért jön szóba ilyesmi. Miért lájkolásokon keresztül kell megítélni a másik embert meg a kapcsolatot?

2017. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab lájk életeket változtat meg? Szánalom.
2017. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztos szakítanék vele, ha megmutatnák nekem ezt a kérdést. Most komolyan, egy lájk az ilyen mindenható szerepet tölt be vagy mi?
2017. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!