Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyankor mi a teendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi a teendő, ha megbeszélik a felek a randit, de az egyikük nem megy el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megerősíti hogy neki megfelel és ott lesz, és mégsem megy el. Ti mit tennétek?

2017. okt. 28. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szxrnek az illetore.

21N

2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tirpák, többet ne kommunikálj vele.
2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit akkor, ha eljön. Bemegyek a cukiba vagy a Mekibe, eszem egy jót, és még hamarabb is végzek, mert nem kell beszélni közben.
2017. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Interferencia ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mi volt a gond, ha innentől kezdve nem válaszol, kulturáltan elküldöm a f.aszra. Ha utólag kiderül hogy autóbalesete volt, akkor felszívódom, mintha mi se történt volna.
2017. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Törlés, tiltás, blokkolás. Még csak véletlenül se tudjon elérni a szánalmas magyarázkodásával.
2017. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ami legutóbb ilyen volt velem,indulatból írtam egy szitkozódó beolvasást,hogy én ott voltam.

erre visszaírt a csaj,hogy ez oké,hogy ott voltam,de olvassam vissza a megbeszélt tali helyét,ami egy utcával feljebb volt mert ő meg ott várt:)

szóval a végén találkoztam vele és elnézést kértem...

2017. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én hazamennék a helyedben.
2017. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, mielőtt valakivel randit beszélsz meg, cseréljetek telefonszámot. Persze ez sem garancia, de mégis több annál, minthogy vársz valahol infó nélkül, mint egy balek.
2017. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
20%
Altalaban ezek a szemelyek nok..
2017. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen így jártam én is egy pasival(nem tudom férfinek nevezni).

Egy SMS-ben megköszöntem neki a "jól sikerült randit", a továbbiakban viszont sza..rtam rá.Azóta sem hallottam róla semmit.

2017. okt. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!