Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyankor mi a teendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi a teendő, ha megbeszélik a felek a randit, de az egyikük nem megy el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megerősíti hogy neki megfelel és ott lesz, és mégsem megy el. Ti mit tennétek?

2017. okt. 28. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Nem tudom, mi szükség van erre a fszkodásra. Mintha a férfiak valami áldott szentek lennének..


Én meghallgattam a magyarázatot, egy esélyt adtam még utána, de egyik se élt vele, ugyanúgy csak neten volt nagy a szája továbbra is. Nem foglalkoztam velük tovább.

2017. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Önkielègítès.
2017. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen, a férfi nem jött el. Utána fél nappal írt, hogy ez-meg az, jajj sajnálja, találkozzunk. Mondtam neki, hogy ez a hajó elúszott, mert nem értesített én meg vártam rá. Utána kibukott a valódi énje, elküldött az anyámba, minősítgetett. Örülök, hogy végül így alakult és még időben kiderült, hogy a kedvesség nála csak a felszín.
2017. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, én vagyok a nő a sztoriban. Ráírtam hogy mégis merre van. Kiderült, hogy közbejött egy olyan szitu amit nehéz lett volna gyorsan megoldani. De értesíteni nem tudott, mert gyorsan kellett reagálni, telefonszámot nem cseréltünk (mindig cserélj!) így vártam rá fél órát. Végül rám írt, elmondta mi volt, megértettem és megbeszéltünk másnap egy találkozót. El is jött és elmesélte a teljes történetet amin utána jókat nevettünk.


Helyzetfüggő. Ha válaszra sem méltat, mondvacsinált a magyarázkodása akkor le kell sz.rni. Itt azért voltam elnéző mert tényleg olyan eset volt, amit nehéz lett volna csak úgy kitalálni. Hihető volt a történet és ő ajánlott fel másik időpontot amihez tartotta is magát. Ember és szituáció függő hogy kinek szavazz továbbra is bizalmat és kire kell magasról tenni utána.

2017. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Velem összesen háromszor fordult elő, de szólt előtte. Igaz úgy rémlik egyszer már ott voltam a mozinál, tehát eléggé az utolsó pillanatban. Mindhárom ugyan az a lány volt. Hogy miért adtam neki harmadszorra is esélyt? Mert csak ő tudta úgy, hogy randi, és elég hihető indokokat is talált ki. Magyarul akkor még nem akartam összejönni vele, egy elég "speciális" filmet néztünk volna meg, amire egyikünk se talált más partnert.


Negyedszerre eljött, legközelebb már ő hívott át magához, elég hamar össze is jöttünk, aztán leesett, hogy mi volt ez a három alkalom. Sokat ugrattuk egymást, hogy akkor most ki szedett fel kit :D Tanulság? Talán annyi, hogy nem csak illemből éri meg normális emberként viselkedni, ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnéd.

2017. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A mai világban ALAP, hogy szólunk, ha nem tudunk jönni.


Nekem is volt randim, de már éjszaka lázas voltam, reggelre hányás-hasmenés, teljesen természetes volt, hogy ráírok, mi a helyzet.


Persze, van aki leszarja a másikat és luxus neki szólni - na, az ilyen emberrel én sem foglalkozok tövább.

2017. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!