Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne nézzetek hülyének de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézzetek hülyének de szerintetek, hogy kérdezzem meg egy lánytól, hogy járunk-e? Kérdezzem meg, hogy járunk? Vagy mi? Ti, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le ti,hogy csináltátok:)
2010. máj. 31. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem egyértelmű? :) Meddig jutottatok?
2010. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá. Összeszorítod az ánuszod és belenézel a szemébe. Majd megmondod neki, hogy nem közömbös számodra, és azt hogy nagyon kedveled! Ne mond azt neki hogy szereted, míg nem mond igent. Majd kérdezd meg hogy mit szólna hozzá, ha több időt töltenétek együtt mert nagyon élvezed a társaságát. Hidd el nekem hogy ha bejössz neki igent fog mondani. Nem kell mindig konkrétumokba bocsátkozni. Idővel úgyis összerázódtok. Remélem segítettem ÜDV23F
2010. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából 1x volt egy csók..
2010. máj. 31. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem kérdeztem, egyszerűen jön az magától. Ahogy az előttem szóló is írta egyértelmű jelekből/cselekedetekből ki lehet ezt következtetni.
2010. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
sunázhatlak?
2010. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kérdezzem meg, hogy járunk?"

ezt biztos ne tedd hanem szépen kedvesen!

igazábol nemtudom minek írok mivel előttem leírták de nembaj:)

2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!