Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy várjam meg míg ő keres meg engem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szemeztem az egyik szórakozóhelyen. Nagyon bejött, aztán megtudtam hogy a helyi focicsapatban játszik. Megnéztem myvip-en, ő visszanézett. Nem merem felvenni msn.re vagy bejelölni mert félek a visszautasítástól, de már nagyon szenvedek hogy nem tudok vele beszélni. Most voltam kint 2 meccsükön is, de ott nem tudtam vele beszélni meg semmi sem. Nem tudom mit csináljak, felvegyem msn.re, vagy várjak hátha ő lép? Már a buli óta eltelt egy hét.Egyáltalán lehet esélyem nála? Segítsetek mert nem tudom mit tegyek:( Nagyon félénk vagyok. Előre is köszi:) 17/L, ő 21/F
2010. máj. 30. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vedd fel msnre. Ha tovább hisztizel hogy nem megy, akkor meg a srác jobban jár nélküled. Pontozz csak le :) attól még nyúl maradsz.
2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, igazad van:D tudom hogy nyúl vagyok, de félek hogyha nem jövök be neki elmeséli a csapattársainak hogy felvettem és akkor mindenki engem fog cikizni ( volt már rá példa és ezért félek ennyire :\)
2010. máj. 30. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd fel msnre. Inkább menj oda hozzá élőben beszélgetni, és ha akarja, megadja majd :) Ne félj, ő is csak ember. Mivel nem is ismered, nem kell félned, hogy rossz lesz utánna
2010. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudom mit is mondhatnék neki hogyha felveszem msn.re, lehet nem is emlékszik már rám a buliból:S A barátnőim azt tanácsolták hogy rakjam ki az msn cimemet myvipre és várjak egy hetet hátha felvesz msn.re
2010. máj. 30. 21:04
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mikor vége a meccsnek rögtön bemennek az öltözőbe szóval nem tudok vele beszélni:(
2010. máj. 30. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy msn még nem házasság... vedd fel, és kiderül.
2010. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg kijön :D De mindenképpen azt mondom, inkább élőben beszélj vele... az msn az rossz ilyen szempontból szerintem (nincs hangsúly, azt írsz amit akarsz, stb)
2010. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de mikor kijön akkor mindig a haverjaival van:S meg mit mondjak neki?: szia pár hete láttalak az xy szórakozóhelyen, emlékszel?.. hát nemtudom:S
2010. máj. 30. 21:14
 9/14 A kérdező kommentje:
pedig szerintem is jobb lenne élőben, mert látom a reakcióit.
2010. máj. 30. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
jobb úgy ismerkedni, hogy nincs a falkával:) vedd fel msnre:)
2010. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!