Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30+ férfiak, ti türelmesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak, ti türelmesebbek vagytok, mint huszonéves társaitok? Adtok időt a nőnek, akivel randiztok, hogy megismerjen benneteket, vagy ti is egyből a szexre mentek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, ami a huszonéveseket illeti.

Nyilván nincs két egyformán gondolkodó ember, de kíváncsi lennék, hogyan látjátok saját magatokat ezen a téren. A harminc X éves férfiak is olyan "kanosak" és arra utaznak, hogy minél hamarabb legyen szex, vagy van, aki szeretné megismerni a nőt, akivel randizik, és érzéseket kialakítani?

Korotokat írjátok légyszi.


2017. nov. 1. 14:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

#8


Nem az első eset, ne aggódj. Írásaim alapján idősebbnek, külsőm alapján fiatalabbnak néznek (ez utóbbi "családi áldás", anyai ágon minden rokonomat fiatalabbnak tartják a valóságnál).


Az elmúlt pár héten is volt 2 eset amikor idősebbnek gondoltak az írások alapján. Viszont az utolsó "személyi elkérős" esetem huszonhárom évesen történt. Jelentkeznem kellett volna abba a béna műsorba ahol meg kellett tippelni az adott ember korát, feladtam volna a leckét.

2017. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
2%

Zsengébb koromban is úgy voltam vele, hogy egy beszélgetésnyi idő elég kell legyen a nőnek, hogy eldöntse akar-e randit és 2-3 randi, hogy akar-e szexet/kapcsolatot és ez belefér max egy hónapba. Aki erre nem képes, annak nem én vagyok az embere. Aki játszadozni akar, az fizessen órabért :p

31/f

2017. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#11 akkor én vezetek, mert nekem kb. két hónapja, 26 évesen :D

#12 egy beszélgetésnyi idő még oké, hogy eldöntsem, akarok-e randit, de 2-3 randi alatt eldönteni, hogy akarok-e kapcsolatot? Azt mégis hogyan? Hacsak nem kb. 10-15 órán át tart a randi, amit kétlek, ennyi idő alatt ezt lehetetlen eldönteni valakinek, aki a kapcsolatot komolyan gondolja.

2017. nov. 1. 15:05
 14/35 anonim ***** válasza:

#tizenhárom


Akkor te is így vagy, ez tök jó amúgy. :D


Bár én jóideje csak olyan helyekre járok ahová pár éve is, ezért nincs hol elkérjenek bármit is, mert már felismernek. Remélem sikerül majd "fiatalos öregnek" lenni, ha eljön az ideje, nagyanyám is 74 éves koráig motorozott a faluban ahol él, öregapám se egy vén trotty hanem sok olyan dolgot megtesz még, amir más azonos korúak nem képesek. Anyám is fiatalos (jó értelemben, negatív értelembenén se kívánok az lenni).

2017. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem sietek, és korábbi ismerettség függvényében 1-3 randi nekem is kell felmérni a lányt, volt már "szerencsém" flúgos csajhoz, az olyat még jobb előtte lepattintani.


Hogy mikor kezdeményezek az meg attól függ, hogy mit gondolok a lányról, mi jönne be neki. Ahogy fentebb is írta valaki, van akinek az nem jön be, ha nem nyomul eléggé a férfi, másnak meg ha lassabban halad. Most például egy 20-22 körüli lánnyal ismerkedek, nála lassan haladok amíg nem látok ellenkező jelet, hogy ne azt gondolja, hogy itt ez a 10 évvel öregebb pasi, aki csak meg akarja dugni.

2017. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

#14 Ja, most még néha hátrány, de én is arra gondolok, hogy majd fiatalos "öreg" leszek. Ha negyvenévesen néznek majd 30-nak minket, az tök jó lesz.

#15 köszi a hasznos válaszod!

2017. nov. 1. 15:25
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez abszolút nem életkor függő.


#4-es írja, hogy egy felnőtt férfi már nem tini, rögtön ágyba akarja vinni a nőt. Valahol egyetértek vele, hogy nem vagyok már tini, de azért a 20. percben pipa, és a 6 hónap együtt járás az első alkalomig között van még pár kategória (jópár).


Egyébként ezt szerintem inkább embere válogatja. Én tini férfiként sem voltam az a hormonok fűtötte, a legyet is röptében típus (erre azért sok nőismerős panaszkodik a fiatalabbakkal kapcsolatban), most sem vagyok az.


Aki meg ilyen, az gyanítom ilyen volt 20 évesen is, és ilyen lesz 40 évesen is.


Szerintem minden korosztályban megvannak azok a férfiak, akik becsülik az ismerkedést és azok, akik rögtön belevágnak a közepébe (ahogy egyébként nőből is van mindenféle ezen a téren)

2017. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
10%

#13-ra. Pedig elég a vonzalomhoz, ahhoz, hogy meg akarjam-e jobban ismerni, kell-e ilyen otthonra stb. A köztes időben meg nyilván tartják a kapcsolatot, azért írtam, hogy max egy hónap. Nehogymár évekig kelljen tépni a száját egy embernek, hogy az eldöntse, akar-e összetartozni a másikkal és úgy szexelni, amíg ez jó, ha már pár óra ismerkedés után vagy azt teljesen mellőzve létesülnek kapcsolatok, melyben csodálatos módon mozgási energia helyzetivé alakul.

31/f

2017. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
#13 Egy pillanat alatt eldöntöd azt is, hogy kapcsolatot akarsz-e, mivel nőből vagy. Utána legfeljebb csak kéreted magad.
2017. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

#18 ahogy írtam, természetesen nem évekről van szó felnőtt emberek esetében, nem évekre gondoltam.

#19 köszi a kategorizálást, én sajnos nem tudom ezt rögtön "eldönteni". Hogyan lehetne egy pillanat alatt eldönteni, hogy élni szeretnék-e valakivel?

2017. nov. 1. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!