Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30+ férfiak, ti türelmesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak, ti türelmesebbek vagytok, mint huszonéves társaitok? Adtok időt a nőnek, akivel randiztok, hogy megismerjen benneteket, vagy ti is egyből a szexre mentek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, ami a huszonéveseket illeti.

Nyilván nincs két egyformán gondolkodó ember, de kíváncsi lennék, hogyan látjátok saját magatokat ezen a téren. A harminc X éves férfiak is olyan "kanosak" és arra utaznak, hogy minél hamarabb legyen szex, vagy van, aki szeretné megismerni a nőt, akivel randizik, és érzéseket kialakítani?

Korotokat írjátok légyszi.


2017. nov. 1. 14:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán, sőt, még "türelmetlenebbek" vagyunk.

Kösz, de kinőttünk már a fiatal tinikorból, hogy randizgazzunk meg kézen fogva sétálgassunk hetekig, hónapokig. Egy értelmes felnőtt ember tisztában van azzal, hogy nem ezen fog múlni a dolog és nem húzza nyújta az időt meg a szerelem kialakulására vár szex nélkül mint egy 13 éves.


Megsúgom, 40 évesen még kevesebbet vár egy férfi, 50 évesen pedig annál is. Minél idősebb egy férfi, annál kevésbé tud komolyan venni egy hasonló korú nőt aki őrizgeti magát.

Esetleg kereshetsz egy örökszűz, rinyagép gyakorist. Ő vár majd rá és járkál majd veled évekig is mire odakerültök, hogy levegye a melltartódat (ahol is nagy valószínűséggel elszalad ijedtében).

2017. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, én látom rosszul, de jó szeretkezés nélkül, nincs jó kapcsolat. Annak nem látom értelmét, hogy hónapokig beszélgetni randizgatni és első alkalomnál kiderül, a szex pocsék. Az ember, harminc pluszosan már nem kis tini, hogy kézen fogva járjon hónapokig. Eddigi tapasztalatom és mondják a nők is, ők is így vannak vele. Legtöbb, nő, a második randin, kipróbálja a pasival, van-é értelme a további ismerkedésnek.
2017. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

1. egyén függvénye, hogy ki mennyire türelmes

2. azért azt se várd, hogy évekig várjon, mutasd azt, hogy igyekszel és te is előrébb szeretnéd vinni a kapcsolatot

2017. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

Nőként azt tapasztaltam, hogy ez tényleg így van, ahogy 1-2 írja. Egyből dugni akarnak, mondván hogy nem tinik már, hogy udvaroljanak. Ha nem jó a szex, jobb ha előbb kiderül.

Volt olyan randim, ahol 20 perc!!! után benyögte a pasi, hogy ha nem lesz egy laza pipa, akkor nem lesz második randi. Aztán csak lesett, mikor röhögve otthagytam.


Kérdező: ne is reménykedj semmi jóban. :(

A huszonéves srácok sokkal romantikusabbak.

2017. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

#4

Amit te leírtál az ismét nem egy értelmes férfira vall, hogy 20 perc után ilyen kijelentést tegyen.

Ám, ha van testi kontaktuss első randin (kézfogás, vállérintés), esetleg csók és jó a hangulat akkor még, ha ott nem is, de második/harmadik randin már jobb tovább lépni.

Tudod az a baj, hogy ismerjük a nőket az ez a "nem vagyok még rá kész" annyira süket és röhejes duma, hogy kb. azonnal kiábrándulok, ha meghallom.


Most is van egy lányismerősöm akivel kerülgetjük egymást, de még semmi nem történt. Az elején elhintette, hogy ne is várjam azt, hogy ő majd egyből valaki ágyába ugrik hiába jön be neki és nála csak komoly kapcsolat a nyerő merthogy most szakított és hülye exe meg blablabla...

errefel két hét alatt eljutottunk addig, hogy ő sem akar komoly kapcsolatot, már le is feküdt egyik haverjával (amiért ne haragudjak rá, mondom azt csinálsz amit akarsz, nincs közöttünk semmi) és inkább marad az egyéjszakásoknál egy ideig.


Szóval a csajok beszélnek össze-vissza, de inkább annak érdemes hinni amit a viselkedésükön látsz mert kb. 5 perc alatt változhat 180 fokos fordulattal a hozzáállásuk és a véleményük bármivel kapcsolatban.

2017. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%

Van aki igen, van aki nem.


Én pl az első randin még csókot sem szoktam próbálni.

Ellenben úgy veszem észre, hogy a nők sem feltétlen várják el/szeretik, ha időt adok az ismerkedésnek, kaptam már meg nőtől a 3. randin, hogy nem nyomulok eléggé, és így neki ez nem jó. Szóval az sem feltétlen előny, ha adsz időt a másik megismerésére sajnos :)

2017. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

Én csak 25 vagyok és pont így gondolom. Nem kellene erre egyből rámenni, hanem időt kellene hagyni, hogy legalább valami szerelemféle alakuljon ki addigra. Ezért a véleménymért mindig lepontoznak, megdobálnak, kifújolnak.


Valahogy a "durrancsunk alá amíg haggya'" mentalitást sosem tudtam magamévá tenni.

2017. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#7 25 éves vagy?! A hozzászólásaid alapján valahogy mindig olyan 35-40 körülinek lőttelek be :D Nekem is ez a hozzáállás a szimpatikus, meg még a 6. hozzászólóval tudok azonosulni. Jó, hogy ilyenek is vannak.


Egyébként nyilván nem évekre gondoltam, ahogy írta valaki. Hanem arra, hogy kialakuljanak az érzések, mert érzések nélkül a szexnek szerintem nincs sem értelme, sem szépsége. (De ezt nyilván mindenki máshogy látja.) Ez kialakulhat néhány hét alatt, de semmiképpen sem az első egy-két randin.

2017. nov. 1. 14:50
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem hajt minél előbb a szexre, az a barátzónában köt ki, kortól függetlenül.
2017. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
4%
#9: igen, én is ezt tapasztalom 38 évesen (30+ éves nőkkel). Mindig azt gondoltam, hogy értékelik, ha nem rögtön a bugyijába akarok nyúlkálni és nem egyetlen témám van a szex, de ennek az eredménye a folytonos barátzóna.
2017. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!