Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova vigyem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vigyem el a hölgyet? 34 éves hölgyről van szó. Nem vagyok gazdag ezért megmondom a nőnek hogyha étterembe megyünk akkor fizeti a felét.

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 17:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó vagy már bocsi :D első randin alap hogy meg hívd a nőt! 28n
2017. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én randiztam egy pasival, beültünk valahová és kérte a pincért hogy " egy ásványvizet a hölgynek". Engem meg sem kérdezett. És mindezt egy olyan szutyok pali, aki a bokámig sem ért értelmi szinten. Csak nem akartam egyből kidobni hogy utazott 150 km-t. Mondanom sem kell hogy ezután látni sem akartam, amit persze nem értett.
2017. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

apám, ez faceplam... Bocsánat a hölgyektől, a nevében is! :D


mondjad azt, hogy ez trollkérdés!! plllzzz!! :D

2017. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez csak kamu? Első randi, te hívtad el, akkor te is fizetsz mindent. Egyenlőség ide, egyenlőség oda azért legalább 1x illik mindent a férfinak fizetni, később fizethettek felesben is.
2017. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%

Folytatásra ne számíts, azért egy vacsora nem akkora összeg, hogy földhöz kelljen vágjon, amennyiben mégis, akkor ne hívd étterembe.

Korban én is ott vagyok mint a hölgy, tudom, hogy a mi korosztályunk ezt hogyan reagálná le.

Mi első alkalommal ebédelni voltunk, ő fizetett.

Második alkalommal egy hétvégére mentünk el "ismerkedni", szerettem volna fizetni a felét, de tudod mi lett ehelyett?Megsértettem ezzel.Soha nem enged(ett) fizetni, na jó egyszer elmentünk pár napra lazítani, azt kikönyörögtem, hogy én álljam.(igaz, hogy a vacsorák, iszogatások plusz a benzin többe volt mint a szállás díja), de hagyta, hogy úgy érezzem, én fizettem.Együtt élünk, de még most évek óta is hiába van nálam pénz, nem engedi, hogy én kérjem a számlát.

Jó tanácsként mondom, felejtsd el a hölgyet, nem tini már, hogy sétálgatni akarjon ilyen időben, egy cukrászda meg nem mindenkinek jön be, pl. én egyáltalán nem eszek édeset.Vidd el akkor egy pohár borra, kávéra, mit tudom én, de eszedbe ne jusson kifizettetni vele bárminek is a felét.

2017. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%

FÉRFIAK hol vagytok??? Hova tüntetek?


Adja az ég, hogy sose hozzon ossze a sors egy ilyen kisfiúval mint a kérdező!!!

2017. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez az, hol vannak a férfiak?Egyet tutira tudok, dolgozik,húslevessel és kacsasülttel várom itthon.:)

Sajnos a legtöbb mai fiatalból kivesztek az udvarias gesztusok, tisztelet a kivételnek, mondjuk nem ismerem a 20-as, 30-as férfiakat, megbántani eszembe sincs senkit, de annyit tudok, hogy az 50-es korosztály ismeri az illemet, a nőt nőként kezeli.Az ellenkező nem pedig igenis elvárja, és jogosan, hogy nőként kezeljék, nem haverként.Sajnálom őszintén a mai lányokat, hogy több a tacskó, mint az igazi férfi.

2017. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!